mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > PIM Consulting najskuteczniejszym partnerem

PIM Consulting najskuteczniejszym partnerem

Polska Izba Motoryzacji już od 4 lat aktywnie realizuje program "ISO 9000 – Motor Sukcesu". Tegoroczna nagroda "Najskuteczniejszy Partner Roku 2004" jest podkreśleniem skuteczności działania na tym polu.

W ubiegły weekend w Wiśle odbyło się wręczenie nagrody "Najskuteczniejszy Partner Roku 2004". Jest to nagroda przyznawana co roku przez Dekra Intertek Certification firmie, która wykonała  największą ilość wdrożeń ISO certyfikowanych przez Dekrę.

Po podsumowaniu wyników z ostatniego okresu, spośród ponad stu partnerów Dekry, wyłoniony został jeden zwycięzca – Polska Izba Motoryzacji Consulting. Dzięki ponad 80 wdrożeniom w 2004 roku, PIM Consulting okazała się bezkonkurencyjna w branży motoryzacyjnej. Wynik ten jest następstwem konsekwentnie realizowanego od kilku lat programu "ISO 9000: Motor Sukcesu", w ramach którego wprowadzono system zarządzania jakością do ponad 200 firm motoryzacyjnych.

W roku 2005, Polska Izba Motoryzacji Consulting w dalszym ciągu realizuje "ISO 9000 – Motor Sukcesu", a także uruchomiła akcję "100 x ISO dla małych firm", dzięki której firmy zatrudniające mniej niż 50 pracowników mogą na atrakcyjnych warunkach wdrożyć system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Tegoroczną nowością będzie program "ISO 14001 – kolejny krok", w ramach którego firmy będą mogły wdrożyć nowy system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?
Alkohol za kierownicą. Czy jedno piwo to za dużo?
Jazda pod wpływem alkoholu jest zabroniona. Tymczasem wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że jeszcze na drugi dzień poziom alkoholu we krwi może przekraczać dozwolony pułap.