mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsza stacja franczyzowa Statoil

Pierwsza stacja franczyzowa Statoil

W dniu 24 lipca br. ruszyła pierwsza w Polsce całodobowa stacja franczyzowa Statoil. Stacja mieści się w Karczewie koło Warszawy przy ulicy Bema 1.

Jest to pierwsza stacja powstała w ramach umowy franchisingu. Statoil przyjmuje pełną odpowiedzialność za system dostaw, daje gwarancje płatności wobec dostawców, zapewnia bezpieczeństwo prawne produktów. Pomaga także w uzyskaniu odpowiednich zgód w urzędach oraz na bieżąco monitoruje jakość sprzedawanego paliwa.

Franczyzobiorca ma prawo do posługiwania się znakami handlowymi, korzysta bez żadnych dodatkowych opłat z działań marketingowych, systemu szkoleń. Ponadto otrzymuje wyposażenie stacji, niezbędne oprogramowanie a także niektóre elementy wyposażenia sklepu.

Przy nowej stacji działa automatyczna myjnia samochodowa. W klimatyzowanym stacyjnym sklepie o powierzchni 123 metrów kwadratowych, czynnym 24 godziny na dobę, zaopatrzyć się można w artykuły spożywcze (nabiał, wędliny, napoje, pieczywo) i przemysłowe (akcesoria i kosmetyki samochodowe, kasety wideo, prasa, papierosy). Na stacji istnieje możliwość bezpłatnego pompowania kół. Klienci mogą także skorzystać z odkurzacza samochodowego oraz napić się kawy.

Na stacji znajdują się trzy dystrybutory dwustronne na benzynę bezołowiową 95, benzynę bezołowiową 98, benzynę Suprema oraz olej napędowy, w tym stanowisko z dystrybutorem LPG.

Stacja spełnia najwyższe wymogi z zakresu ochrony środowiska. Wyposażona jest w system odsysania oparów, wahadło gazowe, dwupłaszczowe zbiorniki, monitoring wycieku paliwa, elektroniczny system pomiaru poziomu paliwa, stanowisko zlewowe oraz piezometry.

Jak każda stacja Statoil, także i ta przygotowana jest do obsługi kierowców niepełnosprawnych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bram Schot nowym prezesem Audi
Bram Schot nowym prezesem Audi
Jak poinformowało Audi, rada nadzorcza AUDI AG zaaprobowała Abrahama Schota na stanowisko prezesa zarządu.