mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze urodziny Link4 TU SA

Pierwsze urodziny Link4 TU SA

Po dwunastu miesiącach działalności, pomarańczowy telefon Link4 na dobre zadomowił się na rynku polskich ubezpieczeń komunikacyjnych. Telefoniczne ubezpieczenie samochodu wybrało już ponad 60 tysięcy kierowców w całej Polsce.

„Rok temu, Link4 wprowadziło ubezpieczenia direct jako nowy, zupełnie nieznany
w Polsce sposób zawierania ubezpieczeń komunikacyjnych. Już po pół roku działalności osiągnęliśmy około 0,5 procenta udziału w rynku. Według ostatnio przeprowadzonych badań, Link4 jest rozpoznawane przez 79 procent kierowców z naszej grupy docelowej”, powiedział Mariusz J. Sarnowski, prezes zarządu Link4 TU SA.

Rosnąca popularność ubezpieczeń direct wśród kierowców to dynamiczny rozwój struktury Link4; w styczniu 2003 roku w firmie pracowało 105 osób. Obecnie Link4 zatrudnia 206 pracowników.

Ubezpieczenia direct Link4 są dostępne dla kierowców w całej Polsce. Firma nie utrzymuje oddziałów terenowych, ani pośredników. Wpływa to na niższe ceny polis
w Link4, ale i na ograniczenie biurokracji oraz ułatwienie dostępu do serwisu firmy. Klienci i osoby zainteresowane ofertą Link4 kontaktują się bezpośrednio z siedzibą firmy w Warszawie pod numerem 22 444 44 44, bez względu na miejsce zamieszkania, porę dnia lub nocy. Gwarantuje to łatwy i szybki dostęp do oferty i usług Link4 oraz informacji na temat ubezpieczeń direct.

W ciągu pierwszego roku obecności Link4 na rynku, konsultanci Centrum Obsługi Klientów odbyli rozmowy z ponad 600 tysiącami osób, które postanowiły sprawdzić ofertę ubezpieczeń direct, omówić szczegóły warunków ubezpieczenia lub kupić polisę. Konsultanci Centrum Obsługi Klientów Link4 oddzwonili do potencjalnych klientów ponad 440 tysięcy razy. W sumie konsultanci Link4, w roku 2003, spędzili 65 tysięcy godzin non stop rozmawiając z kierowcami z całej Polski.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policyjna akcja
Policyjna akcja "Smog"
Policja zapowiada na jutro ogólnopolską akcję kontroli emisji spalin w samochodach. Wzmożonych patroli spodziewać się trzeba od rana do wieczora.