mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze urodziny eNki

Pierwsze urodziny eNki

Olsztyński pub rajdowy eNka obchodzi w marcu pierwsze urodziny istnienia. Dokładnie 12 miesięcy temu sympatycy sportów motorowych w stolicy Warmii i Mazur postanowili stworzyć miejsce którego do tej pory w środowisku rajdowym brakowało.

Pierwsze urodziny eNki

To tutaj można spotkać znanych  olsztyńskich zawodników i przy herbacie lub jasnym z pianką pogawędzić o wszystkim, na co zazwyczaj brakuje czasu podczas rajdów. „Rajdowe spotkania przy kominku” to cykliczne spotkania z zawodnikami podczas których można wysłuchać wielu wspomnień z tras, poznać kulisy sportów motorowych w Polsce, usłyszeć anegdoty z życia zawodników oraz samemu zadać pytania mistrzom kierownicy. Dotychczas gościło w eNce kilkunastu rodzimych zawodników na czele z Tomaszem Kucharem, Krzysztofem Hołowczycem czy Leszkiem Kuzajem. W listopadzie na pytania kibiców odpowiadał nieodżałowany Janusz Kulig.

Pub rajdowy eNka to także galerie zdjęć z imprez rangi mistrzostw świata, Polski i regionu oraz na każde życzenie klientów projekcje kaset video. Raz w miesiącu każdy zainteresowany może sprawdzić swoje umiejętności  w komputerowych symulacjach rajdów.

Z okazji urodzin pub eNka zaprasza na dwa bardzo ciekawe spotkania. W środę o 19 gośćmi będzie dwóch Krzysztofów.  Pierwszy to 19 letni mechanik z Olsztyna Krzysztof Smoliński. Członek zespołu Orlen Team opowie o przygodzie swojego życia, czyli udziale w tegorocznym rajdzie Dakar. Drugi to siatkarz PZU AZS Olsztyn Krzysztof Śmigiel. Popularny „Śmigło”, wielki fan rajdów i motoryzacji ujawni, kiedy będzie posiadaczem licencji i kiedy wystartuje w drugoligowym rajdzie.

Na piątek zaplanowane zostały oficjalne urodziny rajdowe. Razem świętować będą lokalni „matadorzy” m.in.  Zbigniew Staniszewski, Krzysztof Hołowczyc i ścigant Maciej Marcinkiewicz. Specjalnym gościem urodzin będzie arcymistrz polskich rajdów w N-ce Robert Herba. Tego wieczoru do wygrania również wiele atrakcyjnych nagród.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Szybkie ładowanie baterii coraz bliżej
Szybkie ładowanie baterii coraz bliżej
Trwają prace nad techniką ładowania o bardzo wysokiej mocy dla elektrycznych samochodów przyszłości.