mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Plebiscyt Best Cars 2018 – zagłosuj!

Plebiscyt Best Cars 2018 – zagłosuj!

W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną – nowe Subaru XV!

Plebiscyt Best Cars 2018 – zagłosuj!

Zasady plebiscytu Best Cars są bardzo proste i od lat takie same – plebiscyt jest rozgrywany na takich samych warunkach w 10 krajach Europy, a także w Chinach, Brazylii i Meksyku. Pogrupowaliśmy wszystkie dostępne w Europie samochody na 11 klas – w zależności od segmentu do jakiego należą i ich wielkości.

Best Cars 2018 obejmuje 385 samochodów, a Waszym zadaniem jest wytypowanie w każdej z nich jednego, najlepszego modelu. Wyniki ogłosimy w magazynie „auto motor i sport” za kilka miesięcy, a w tym czasie wśród wszystkich nadesłanych głosów wylosujemy osobę, która otrzyma od nad nagrodę główną.

Nagrodą jak co roku jest samochód, do którego kluczyki na salonie samochodowym w Poznaniu wręczy jednemu z czytelników redaktor naczelny magazynu „auto motor i sport”.

W tym roku nagrodą jest Subaru XV, czyli bardzo bezpieczny i nowoczesny kompaktowy crossover. Mimo dużego prześwitu – który pozwala pokonywać nim nawet największe wertepy – samochód ten prowadzi się tak jak auto kompaktowe, a to dzięki sztywnej konstrukcji i niżej niż w typowych SUV-ach położonemu środkowi ciężkości.

Samochód będzie wyposażony w silnik 1.6i typu bokser, bezstopniową skrzynię biegów i typowy dla marki symetryczny napęd na cztery koła, ale co równie ważne, będzie miał system EyeSight. To elektroniczny stróż, który za pomocą dwuobiektywowej kamery skanuje przestrzeń przed samochodem i wypatruje niebezpieczeństwa, a w skrajnym przypadku nawet wpływa na pracę samochodu, np. uruchamiając hamulce. Dzięki temu pomaga kierowcy w uniknięciu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Jak wziąć udział w plebiscycie? W październikowym wydaniu magazynu można było znaleźć kartę do głosowania, na której zaznaczało się swoje typu. Jeżeli jednak nie zdążyliście kupić tego numeru „amis” nic straconego – zagłosować można także za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link i wypełnicie formularz. Powodzenia!

 

 
    

 


Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus LM po tuningu
Lexus LM po tuningu
Japońscy tunerzy nigdy nie zawodzą. Lexus LM, pierwszy minivan luksusowej marki dopiero co zadebiutował na Shanghai Motor Show, a w internecie już pojawiły się wizualizacje auta po modyfikacjach.