1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Plebiscyt Best Cars 2019 – zagłosuj!

Plebiscyt Best Cars 2019 – zagłosuj!

Plebiscyt Best Cars odbywa się w tym roku już po raz 26. Od przeszło ćwierć wieku czytelnicy „auto motor i sport" wybierają najlepsze samochody roku. W tym roku do plebiscytu stanęło aż 387 modeli.

Plebiscyt Best Cars 2019 – zagłosuj!

Zasady plebiscytu Best Cars są bardzo przejrzyste i od lat niezmienne, co pozwala na porównanie danych między poszczególnymi edycjami. Plebiscyt jest rozgrywany na takich samych warunkach w 9 krajach Europy, a także w dalekich Chinach.

Pogrupowaliśmy wszystkie dostępne w Europie samochody, przydzielając je w sumie do 11 klas, w zależności od segmentu do jakiego należą i ich wielkości. Waszym zadaniem, drodzy Czytelnicy, jest wytypowanie w każdej z nich jednego, najlepszego modelu. Wyniki ogłosimy w magazynie „auto motor i sport” już za kilka miesięcy.

Ale to nie wszystko. Po wskazaniu swoich faworytów w każdej z 11 klas, warto pomyśleć nad hasłem reklamującym plebiscyt. Spośród wszystkich nadesłanych głosów wylosujemy osobę, która otrzyma od nas nagrodę główną, którą tradycyjnie już jest samochód.

Nagroda główna - Citroen C5 Aircross

W plebiscycie Best Cars 2020 nagrodą główną jest Citroen C5 Aircross z silnikiem Blue HDI 180 EAT8, w wersji Shine. Nowy kompaktowy SUV, który stoi na szczycie gamy modelowej marki. Jest największym, najlepiej wyposażonym i najnowocześniejszym samochodem w ofercie Citroëna. Wyróżnia się modną, ponadczasową stylistyką, wysokim komfortem podróżowania, przestronnym wnętrzem i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Pod maską Citroëna C5 Aircrossa mogą pracować silniki wysokoprężne (BlueHDi 130 i 180) i benzynowe (PureTech 130 i 180), a wkrótce dołączy także hybryda typu plug in (225 KM). Hybryda i mocniejsze wersje silników spalinowych można połączyć z 8-biegową przekładnią automatyczną.

Każdy Citroën C5 Aircross może być wyposażony w selektor trybów jazdy Grip Mode, który pozwala na wybór trybów standardowego, jazdy po piasku, terenowego, jazdy po śniegu i trybu z wyłączonym systemem stabilizacji toru jazdy.

Citroën C5 Aircross jest też jednym z najlepiej wyposażonych SUV-ów w swojej klasie. Na liście znajdziemy m.in. odczytywanie znaków drogowych, automatyczne awaryjne hamowanie, aktywny tempomat oraz system kamery 360 stopni.

Jak wziąć udział w plebiscycie?

W ostatnim wydaniu magazynu można znaleźć kartę do głosowania, na której zaznacza się swoje typy i odsyła na adres redakcji. Jeśli nie trafiliście na ten numer w kiosku, można również zamówić go online. Można też zrobić to inaczej - za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link i wypełnicie formularz. Powodzenia!

 
   

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota GR Yaris debiutuje na polskim rynku
Toyota GR Yaris debiutuje na polskim rynku
4 maja rozpoczyna się przedsprzedaż Toyoty GR Yaris, nowego sportowego modelu w gamie marki. Znamy ceny hot-hatcha.

Podkast VW Podkast VW