1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Plebiscyt Best Cars 2021 – zagłosuj!

Plebiscyt Best Cars 2021 – zagłosuj!

Plebiscyt Best Cars odbywa się w tym roku już po raz 27. Już trzecią dekadę czytelnicy „auto motor i sport" wybierają najlepsze samochody roku.

Plebiscyt Best Cars 2021 – zagłosuj!

Zasady plebiscytu Best Cars są bardzo przejrzyste i od lat niezmienne, co pozwala na porównanie danych między poszczególnymi edycjami. Plebiscyt jest rozgrywany na takich samych warunkach w 6 krajach Europy, a także w dalekich Chinach.

Pogrupowaliśmy wszystkie dostępne w Europie samochody, przydzielając je w sumie do 11 klas, w zależności od segmentu do jakiego należą i ich wielkości. Waszym zadaniem, drodzy Czytelnicy, jest wytypowanie w każdej z nich jednego, najlepszego modelu. Wyniki ogłosimy w kwietniowym magazynie „auto motor i sport” już za kilka miesięcy, w 2021 roku.

Ale to nie wszystko. Po wskazaniu swoich faworytów w każdej z 11 klas, warto pomyśleć nad hasłem reklamującym plebiscyt. Spośród wszystkich nadesłanych głosów wylosujemy osobę, która otrzyma od nas nagrodę główną, którą tradycyjnie już jest samochód. W tym roku - Subaru Forester.

Nagroda główna - Subaru Forester

W plebiscycie Best Cars 2021 nagrodą główną jest Subaru Forester 2.0i-L e-BOXER Platinum EyeSight. 

Forester jest największym i najbardziej uniwersalnym modelem w gamie Subaru. Samochód ten znany jest już od 1997 roku, ale w 2019 roku zaprezentowano model piątej generacji. Auto zmieniło się zauważalnie, ma nowoczesny design, reflektory wykonane w technice LED, nowoczesny system łączący się ze smartfonami i co oczywiste - każdy egzemplarz tego auta ma legendarny już napęd na cztery koła opracowany przez Subaru. Samochód, który jest nagrodą w plebiscycie to właśnie najnowsza generacja Forestera z hybrydowym układem napędowym e-Boxer w najbogatszej wersji wyposażenia - Platinum EyeSight.

Wspomniany napęd hybrydowy to cecha, która najmocniej odróżnia Subaru Forestera od innych SUV-ów oferowanych na rynku. To całkowicie autorska konstrukcja Subaru. Składa się z dwulitrowego silnika benzynowego, jednostki elektrycznej, bezstopniowej przekładni Lineatronic i zespołu akumulatorów litowo-jonowych. Dzięki temu, że samochód może być napędzany z siłą dwóch silników, Forester jest dynamiczny, a dzięki temu, że silnik elektryczny zauważalnie wspiera swoja praca jednostkę spalinową - jest również oszczędny.

Jak wziąć udział w plebiscycie?

W ostatnim wydaniu magazynu można znaleźć kartę do głosowania, na której zaznacza się swoje typy i odsyła na adres redakcji. Jeśli nie trafiliście na ten numer w kiosku, można również zamówić go online. Można też zrobić to inaczej - za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link i wypełnicie formularz. Powodzenia!

 
   

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai Kona N - rasowy SUV
Hyundai Kona N - rasowy SUV
Nowy Hyundai Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N. To pierwszy SUV w sportowej submarce Hyundaia, łączący ośmiobiegową skrzynię N DCT oraz 2-litrowy turbodoładowany silnik.