mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polacy pobili rekord

Polacy pobili rekord

24 minuty - tyle czasu potrzebował sześcioosobowy zespół na całkowita zmianę koloru Audi A6. Rekord został pobity podczas targów Dub It w Kielcach.

Polacy pobili rekord
Zmiana koloru auta poprzez oklejanie go specjalną folią to proces, który może potrwać nawet kilka dni. Rekordowy czas zmiany koloru auta miał miejsce w czasie krótszym niż 30 minut. "Byliśmy podzieleni na 3 dwuosobowe zespoły, z których każda zajmowała się inną częścią auta. Pracowaliśmy jak w transie, nie patrząc na zegar odliczający czas, ani tym bardziej nie słysząc wrzawy publiczności. Zdenerwowanie towarzyszyło nam do samego końca. W pewnym momencie zauważyłem, że jeden z teamów skończył przed czasem oklejanie folią swojej części i zaczął pomagać mojemu zespołowi. Wiedzieliśmy, że zyskujemy dodatkowe sekundy i wynik może być naprawdę imponujący" – powiedział Rafał Mierzwa z firmy RR Customs.Ekipa pod dowództwem RR Customs zmieniła kolor czarny w Audi A6 na niebieski metallic w czasie 23 minuty i 57 sekund. Rekord został poprawiony o 6 minut. Tegoroczni rekordziści to: Rafał Żmuda i Rafał Mierzwa (RR Customs), Dariusz Rajman i Grzegorz Czarnecki (Datexa), Krystian Czyż z firmy Graffit oraz Marcin Paszkiewicz z firmy zmianakoloruauta.pl. Panowie już zapowiedzieli, że niedługo postarają się poprawić swój własny rekord.Partnerami bicia rekordu świata były firmy RR Customs, Romulus – dystrybutor folii 3M, a także salon samochodowy Audi Marszałek z Częstochowy, który udostępnił auto do tunningu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Audi A6
Audi A6
Cena podstawowa już od: 187 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Audi A6 Wszystko o Audi
Tematy w artykule: Audi Audi A6 zmiana koloru

Podobne wiadomości:

Audi rusza z seryjną produkcją silników elektrycznych

Audi rusza z seryjną produkcją silników...

Aktualności 2018-07-26

Rusza produkcja nowego Audi TT

auto motor i sport 0000-00-00

Na Węgrzech rusza produkcja nowego Audi TT i TTS Coupe. To już trzecia generacja sportowego Audi produkowana w Győr. Wszystkich TT-tek zjechało z taśmy już ponad pół miliona.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna jazda na Wszystkich Świętych
Bezpieczna jazda na Wszystkich Świętych
Początek listopada to w Polsce czas odwiedzania grobów bliskich osób. Niestety, w tym okresie rokrocznie na drogach giną dziesiątki osób – w 2017 r. w listopadowy długi weekend doszło do 609 wypadków, w których zginęły 53 osoby. Jak bezpiecznie dotrzeć na cmentarz i wrócić do domu?