mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polska strona internetowa Goodyeara

Polska strona internetowa Goodyeara

Ruszyła już polska strona internetowa www.goodyear.pl. Jej celem jest przekazanie najistotniejszych informacji o produktach i samej firmie.

Dużą część internetowego serwisu stanowi "Przewodnik po oponach". Z niego można dowiedzieć się m.in. jak prawidłowo użytkować opony, jak je konserwować oraz jak czytać dane umieszczone na oponie. Bardziej dociekliwi mogą zapoznać się z procesem produkcji opon i poznać kryjące się w ich budowie elementy. Interesujący jest również zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

- Celem strony jest skuteczne przekazywanie najistotniejszych informacji o produktach i firmie - mówi Dominika Kraśko, Dyrektor ds. Marketingu Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Zawartość serwisu została dostosowana do potrzeb polskich kierowców. Na bieżąco przekazujemy najświeższe  informacje o marce Goodyear oraz o promocjach związanych z oponami Goodyear - dodaje Dominika Kraśko.

Pierwsza polska strona internetowa Goodyeara to także kopalnia wiedzy na temat samej firmy, która liczy już ponad 100 lat i ma już na koncie wiele niezwykłych osiągnięć i innowacji. Wśród wielu ciekawostek na uwagę zasługują m.in. opony, na których pokonano barierę dźwięku oraz opony księżycowe. Goodyear brał udział w amerykańskim programie kosmicznym Apollo, w ramach którego człowiek postawił pierwszy krok, a opona zostawiła pierwszy ślad, na powierzchni Księżyca.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Zmiany w Audi. Kto zastąpi Brama Schota?
Bram Schot 1 stycznia objął stanowisko prezesa zarządu Audi. Wiemy już, kto zajmie jego poprzednie stanowisko w firmie.