mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polski finał Top Service People

Polski finał Top Service People

"Top Service People" to konkurs z pięcioletnią tradycją organizowany przez SEAT-a dla Personelu Technicznego Autoryzowanych Stacji Obsługi SEAT-a na całym świecie.

Konkurs dzieli się na trzy etapy. Pierwszy etap to ta część klasyfikacji, w której udział może wziąć każdy, kto wyrazi taką chęć i podejmie się rozwiązania indywidualnych zadań i testów technicznych. Spośród uczestników wyłanianych jest następnie po 5 kandydatów, którzy będę rywalizowali w trzech różnych kategoriach drugiego etapu. Podział na kategorie kształtuje się następująco – kategoria mechaników; doradców serwisowych oraz kierowników działów części zamiennych (w Polsce sprzedawców). Podczas drugiego etapu wyselekcjonowane osoby poddawane są wielu próbom i zadaniom praktycznym w Centrum Szkoleniowym Iberia Motor Company S.A. - generalnego importera samochodów marki SEAT w Polsce w celu wybrania 4 finalistów, którzy wezmą udział w ostatnim trzecim etapie na świecie.

Ogólnopolski etap kandydaci mają już za sobą, odbył się on w dniu 10 XII 2003r. wyłaniając następujące osoby:

–Pawła Adamowicza reprezentującego firmę Kometa Sp. z o.o. z Warszawy w kategorii pierwszego najlepszego mechanika;

–Artura Lacha reprezentującego firmę Auto Centrum Kaczmarczyk S.A. z Krakowa w kategorii drugiego najlepszego mechanika;

–Daniela Mocnego reprezentującego firmę International Car Trading S.A. z Tychów w kategorii najlepszego doradcy serwisowego oraz

–Bartosza Wilka reprezentującego firmę Car Javi S.A. z Poznania w kategorii najlepszego sprzedawcy.

Wybrane 4 osoby wezmą udział w finale ogólnoświatowym wszystkich Autoryzowanych Partnerów SEAT-a, który odbędzie się w lutym przyszłego roku w Hiszpanii i potrwa 3 dni.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż w ubiegłorocznych eliminacjach reprezentant Polski Pan Daniel Mocny reprezentujący firmę ICT S.A. z Tychów w kategorii najlepszego doradcy serwisowego w Polsce zdobył I miejsce w eliminacjach ogólnoświatowych uzyskując jednocześnie tytuł zwycięzcy absolutnego we wszystkich obowiązujących kategoriach (oznacza to, że zdobył on największą ilość punktów spośród uczestników wszystkich kategorii).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór - paliwo przyszłości
Wodór jako paliwo ma wiele zalet. W dobie elektryfikacji samochodów gaz ten może odegrać niebagatelną rolę.