mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polskie premiery Mitsubishi

Polskie premiery Mitsubishi

Plan sprzedaży w 2005 roku firmy MMC Car Poland jest bardzo ambitny i zakłada 25% wzrost do poziomu 3.000 aut. Na rynku pojawią się też cztery nowe modele.

Polskie premiery Mitsubishi

Firma MMC Car Poland sprzedała w ubiegłym roku 2.595 samochodów – o 1,5% mniej niż przed rokiem. Ponieważ nie był to dobry rok dla większości producentów wzrósł udział w rynku Mitsubishi. Najnowszy model marki, dostępny na polskim rynku od jesieni Colt reprezentujący segment małych aut, sprzedany został w liczbie 244 sztuk.

Na ten rok firma zaplanowała wprowadzenie już wkrótce modelu Grandis z silnikiem 2,4 l o mocy 165 KM. Pod koniec marca przewidziana jest premiera 3-drzwiowego Colta CZ3 (wyposażonego w 3 benzynowe jednostki napędowe 1,1l/75KM, 1,3l/95KM, 1,5l/109 KM) oraz Colta Turbo CZT z turbodoładowanym benzynowym silnikiem 1,5 l o mocy 150 KM.

Jesienią w salonach Mitsubishi pojawi się Outlander Turbo z benzynowym silnikiem 2,0 l o mocy 202 KM. A pod koniec roku w polskiej ofercie znajdzie się także van Grandis z nowym silnikiem Diesla 2,0 l o mocy 136 KM (ostateczne wartości parametrów zostaną podane po zakończeniu procesu homologacji).

Więcej informacji o poszczególnych nowościach zaprezentujemy na naszych stronach bliżej ich polskich premier rynkowych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rejestracje nowych aut w Polsce – Grupa Volkswagena na czele
Rejestracje nowych aut w Polsce – Grupa Volkswagena na czele
Już prawie co trzeci nowy samochód rejestrowany w Polsce należy do jednej z marek Volkswagen Group Polska.