mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Promocje Citroena

Promocje Citroena

Citroen Polska wprowadził nowe zasady promocji na niektóre swoje modele, pozostawiając pozostałe bez zmian, na samochody zamówione od 19 do 30 listopada i odebrane przed końcem roku.

Najmniejszy model gamy C2 dostępny w sprzedaży, w zależności od wersji, będzie od 2 do 7 tysięcy tańszy. Kupujący C3 mogą liczyć na rabat rzędu 4 tys. zł (wersje HDi) lub 6 tys. zł (pozostałe wersje). Przy nabyciu Xsary w wersji Freeze zaoszczędzimy teraz nawet do 13.500 zł (poprzednio była o 11 tys. tańsza), a maksymalny rabat na Xsarę Picasso wynosi obecnie 14.000 zł (poprzednio 10.000).

Każdy klient może liczyć na zwrot podatku VAT przy zakupie modelu C5 (wersje V6 Berline oraz Break) plus dodatkowy rabat w wysokości 4.000 zł (wersje HDi) lub 18% ceny netto (wersje benzynowe). Zakup Berlingo to teraz wydatek mniejszy o 5 (z homologacją ciężarową) lub 9,5 tys. zł (z homologacją osobową), a Berlingo Furgon może być tańsze nawet o 10 tys. zł.

Dostawczy model Jumpy jest tańszy o 14.000 zł (wersje bez klimatyzacji) lub 16.000 zł (wersje z klimatyzacją), zaś Jumper o 15.000 zł.

Do końca roku Citroen Polska utrzymuje też promocyjne ceny (o 4.000 niższe) na najnowszy model gamy - kompaktowy C4.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bram Schot nowym prezesem Audi
Bram Schot nowym prezesem Audi
Jak poinformowało Audi, rada nadzorcza AUDI AG zaaprobowała Abrahama Schota na stanowisko prezesa zarządu.