mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Promocje Opla

Promocje Opla

Biuro prasowe General Motors Poland poinformowało o promocjach, jakie obowiązują przy zakupie samochodów marki Opel.

Przy zakupie nowej Agili, Corsy (bez Corsy Van) i Combo klient może liczyć na upust cenowy w wysokości 2 tys. zł. Może także wybrać opcję kredytową, wg której w momencie zakupu auta wpłaca co najmniej 70% (Agila i Combo) lub 50% (Corsa) wartości auta. Pozostałą część kredytu będzie trzeba zacząć spłacać po 12 miesiącach, w tym czasie odsetki od kwoty kredytu spłacać będzie GM Poland. Zamiast powyższych form finansowania zakupu nabywca może także zamówić klimatyzację w cenie tysiąca złotych.

W przypadku modeli Zafira i Meriva nabywca może zdecydować się na tańszą klimatyzację (1.000 zł manualna lub 2.400 zł elektroniczna) lub upust cenowy w wysokości 3.000 zł dla Zafiry i od 1.000 do 1.500 zł dla Merivy.

Przy zakupie najdroższych modeli: Vectry i Signum, nabywcy mogą liczyć tylko na upusty cenowe. Modele posiadające w swoim wyposażeniu reflektory ksenonowe lub reflektory AFL bi-xenon otrzymują upust w wysokości 4.000 zł. Auta bez tego wyposażenia będą tańsze o 3 tys. zł.

Wszystkie promocje obowiązują do końca września.

Sprawdź ceny Opli.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
10 mln aut Toyoty z systemem Toyota Safety Sense
10 mln aut Toyoty z systemem Toyota Safety Sense
Toyota sprzedała już 10 milionów samochodów, wyposażonych w pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense.