mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Przymiarki do wprowadzenia Volta

Przymiarki do wprowadzenia Volta

Chevrolet przymierza się do wprowadzenia modelu Volt na rynek amerykański. Poprzedzającym działaniem jest powołanie Grupy Doradców Klienta.

Przymiarki do wprowadzenia Volta

Zespół ten złożony jest z 15 ochotników - entuzjastów i zwolenników pojazdów elektrycznych w Stanach. Będą oni mieli także okazję, jako jedyni, korzystać z Volta podczas trzymiesięcznego programu testowego, który ma sprawdzić ostateczne właściwości modelu.

„-Chcemy dowiedzieć się jak najwięcej od potencjalnych klientów na temat ich doświadczeń z
modelem Volt” – powiedział Tony DiSalle, dyrektor marketingu modelu Chevrolet Volt. „-Chcemy poznać ich przemyślenia i wrażenia. Ta specjalna grupa ekspertów od pojazdów elektrycznych to dla nas szansa, aby dowiedzieć się jeszcze więcej tuż przed premierą rynkową”.

Członkowie grupy dostaną samochody pod koniec października i będą je eksploatować do końca stycznia 2011 roku. Ponadto przed domami każdego z nich zostaną bezpłatnie zainstalowane stanowiska ładowania energią elektryczną. Chevrolet będzie raz w tygodniu zbierał informację z pokładowych systemów OnStar, zainstalowanych w każdym samochodzie grupy GM, wypuszczonym na rynek amerykański.

 

Inną formą promocji najnowszego modelu marki to "Power to the people" - akcja pod nazwą "Volt Unplugged Tour", mająca na celu bezpośrednie i fizyczne przybliżenie samochodu do klientów w całych Stanach Zjednoczonych. Polega ona na przejeżdzie kawalkady Voltów przez całe USA na dystansie 3400 mil i akcjach promocyjnych w miejscach przystanku.

Premiera detaliczna w USA będzie miała miejsce pod koniec bieżącego roku. W Europie samochód wejdzie do sprzedaży w oficjalnej sieci dilerskiej pod koniec 2011 roku. Będzie produkowany w zakładach GM w Detroit-Hamtramck. Jego cena to 41000 dolarów minus ulgi federalne, podatkowe oraz bardzo korzystny leasing o miesięcznej racie 350USD, uwzględniający wszelkie zniżki wynikające z napędu samochodu. Zobaczymy jednak jak to będzie wyglądać w Europie.


Podobne wiadomości:

Citroen Survolt Vs. Agni Z2 Pojedynek...

auto motor i sport 0000-00-00

Produkcja wodoru z wody morskiej

Produkcja wodoru z wody morskiej

Aktualności 2019-04-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
600 taksówek na wodór dla Paryża
600 taksówek na wodór dla Paryża
Toyota Mirai, pierwszy masowy samochód osobowy z napędem hybrydowym, trafi do paryskiej sieci taksówkarskiej.