mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rabat w GM Poland

Rabat w GM Poland

GM Poland odpowiedzialny za sprzedaż aut marki Opel, Chevrolet oraz Saab na polskim rynku wprowadził, podobnie jak większość koncernów, promocje na sprzedaż aut wyprodukowanych w ubiegłym roku.

Na wszystkie modele trzech marek wprowadzono wyłącznie rabaty gotówkowe. Chętni na kupno Saaba, bez względu na model, dostaną zniżkę w wysokości 10 tys. zł, oczywiście z roku 2004. Przy zakupie Chevroleta Aveo rabat wynosi 4,5 tys. zł, na Lecetti 5,2 tys., na Rezzo i Evandę po 7 tys. zł.

Trochę większa różnorodność, ze względu na większą liczbę modeli w gamie, dotyczy aut marki Opel. Najniższe upusty w wysokości 2.000 zł dotyczą modeli Agila, Corsa w wersji Start (na pozostałe wprowadzono upust 4.000 zł), Combo oprócz wersji Tour (7.000 zł), Astra Classic II, Zafira w wersji Club (pozostałe 5.000 zł).

Przy kupnie najnowszej Astry możemy liczyć na zniżkę od 3 do 6 tys. zł, przy Vectrze i Signum od 10 do 15 tys. zł.

Opel wprowadza też już promocje cenowe na niektóre modele z rocznika modelowego 2005. I tak niektóre wersje Vectry i Signum są tańsze o 3.000 zł, a Meriva o 4 tys. zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Toyota Corolla – znamy ceny
Nowa Toyota Corolla – znamy ceny
Nowa generacja Toyoty Corolli wchodzi do salonów. Znamy już ceny japońskiego kompaktu. Przy tej okazji Toyota obniża ceny obecnego modelu.