mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Renault Polska na Motor Show 2004

Renault Polska na Motor Show 2004

W trakcie nadchodzących Targów Motor Show 2004, Renault po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje nowego rodzinnego sedana - Dacię Logan oraz swój najnowszy model - Renault Modus.

Renault Polska na Motor Show 2004

Warszawskie targi Motor Show 2004 odbędą się w dniach 4-7 listopada. Renault Polska obecne będzie na imprezie na dwóch stoiskach. Pierwsze zarezerwowane zostało dla Modusa, który od października dostępny jest już w sprzedaży w Polsce. Drugie stoisko będzie należało do Dacii Logan, które po raz pierwszy zostanie pokazane publicznie w Polsce. Logan jest pierwszym modelem z programu tanich aut (do 5 tys. euro) przeznaczonych dla krajów rozwijających się. Takie było przynajmniej założenie, jednak niska cena wywołała spore zainteresowanie w krajach Europy Zach. i już wiadomo, iż tam też pojawi się Logan w sprzedaży, choć z pewnością nie za aż tak niską cenę. W czasie targów warszawskich poznamy cenę, za jaką Dacia Logan będzie oferowana na naszym rynku.

Swoją ofertę sprzedaży, leasingu i wynajmu samochodów zaprezentuje Renault Credit Polska. Na stoiskach będzie możliwe zamówienie nowych modeli samochodów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A1 zostanie dokończona
Autostrada A1 zostanie dokończona
Ostatni brakujący odcinek autostrady A1 zostanie dokończony. Ruszył przetarg na jego wykonanie.