mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rocznik 2004 sprzedam!

Rocznik 2004 sprzedam!

Rozpoczął się 2005 rok i większość koncernów wprowadza wiele rozmaitych promocji na te modele, które zostały wyprodukowane w ubiegłym roku.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o rabatach, jakie na swoje auta wprowadziła Iberia Motor Company - oficjalny importer aut marki Seat. Dzisiaj (poniedziałek) o wprowadzonych promocjach poinformowały Hyundai i Audi.

Hyundai Motor Poland wprowadził rabaty gotówkowe na wszystkie modele w swojej ofercie. Promocja obowiązywać będzie do wyczerpania zapasów samochodów z 2004 roku.

W przypadku najmniejszych modeli, Getza i Accenta, klient ma do wyboru albo upust w wysokości 3.500 zł, albo upust 2.500 zł połączony z pakietem ubezpieczeniowym. Na pozostałe modele nabywcy przysługują wyłącznie rabaty gotówkowe: Elantra - 5 tys. zł, Matrix - 6 tys. zł, Coupe - 7 tys. zł, Santa Fe - 4 tys. zł, H1 - 5 tys. zł. Najwięcej mogą zaoszczędzić nabywcy terenowego Terracana, upust na to auto z 2004 r. wynosi bowiem aż 13 tys. zł.

W przypadku aut marki Audi z 2004 roku nabywający może skorzystać albo z rabatu gotówkowego, albo z preferencyjnego kredytu z wpłatą własną 40%. Do kredytu w niektórych modelach dołączony został bezpłatny roczny pakiet pełnego ubezpieczenia. Dla wszystkich modeli ustalone zostały stałe ceny złotówkowe obowiązujące w grudniu ubiegłego roku.

Na model A2 przysługuje zniżka w wysokości 20%, A3 3-drzwiowy można kupić, w zależności od wersji silnikowej, o 8 lub 15% taniej, a A3 Sportback o 5 lub 19% taniej. Model A4 po faceliftingu jest tańszy o 8%, a starsza wersja o 15%. Taki sam rabat dotyczy modelu A6, a A8 można teraz kupić o 10% taniej.


Podobne wiadomości:

Seat taniej z Nowym Rokiem

Seat taniej z Nowym Rokiem

Aktualności 2004-12-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczy poznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.