mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Rusza Michelin Road Show

Rusza Michelin Road Show

Rusza kolejny Michelin Road Show, na który firma zaprasza dealerów i partnerów z całej Polski. Między 7 a 25 lutego Michelin odwiedzi 13 miast, gdzie spotka się z ok. 1,5 tys. osób.

Rusza Michelin Road Show
Michelin Road Show odbędzie się pod hasłem „Równowaga osiągów”, którego przesłanie jest proste: konstruując swoje opony Michelin równoważy wszystkie trzy najważniejsze osiągi – czyli bezpieczeństwo żywotność i oszczędność paliwa.

Po raz pierwszy spotkania z dealerami i partnerami będą miały formułę warsztatów. Będzie też możliwość uczestniczenia w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Wygrać będzie można między innymi komplety opon Michelin.

Po raz pierwszy w Polsce dziennikarzom i dealerom zostanie zaprezentowana Opona MICHELIN Pilot Super Sport. opracowana specjalnie dla seryjnie produkowanych samochodów sportowych oraz pojazdów tuningowanych, o ultrawysokich osiągach

Zaprezentowanie tej i innych sportowych opon będzie wstępem do informacji o powrocie Michelin do Rajdów WRC. Oprócz opon sportowych przedstawione będą także opony Michelin i BFGoodrich do samochodów z napędem 4X4 oraz zasady doboru takich opon.

Na Road Show Michelin pokaże również filmy z testowania opon w berlińskim ośrodku ADAC oraz omówi nowe regulacje unijne dotyczące ich etykietowania oraz limitów emisji hałasu. Michelin wprowadzi wszystkich uczestników spotkań w szczegóły tych zmian, a dodatkowo opowie jak najlepiej dbać o opony, czyli o zasadach ich magazynowania i starzenia

Podczas Road Show nie zabraknie też ofert dla dealerów, prezentacji wewnętrznych procedur i standardów stosowanych w najlepszych serwisach. Swoją działalność przybliży min. europejska sieć serwisów fast-fit Euromaster.

Michelin Road Show 2011 odwiedzi Szczecin, Poznań, Bydgoszcz, Warszawę, Kazimierz Dolny, Białystok, Olsztyn, Sopot, Wolbórz, Wrocław, Czeladź, Kraków i Świlcza. Ponadto w marcu Michelin Road Show dojedzie na Litwę (Wilno), Łotwę (Ryga) i do Estonii (Tallin).

Podobne wiadomości:

Michelin Pilot Sport 4 S - nowa opona o ultra wysokich osiągach

Michelin Pilot Sport 4 S - nowa opona o ultra...

Motogazeta Menu 2017-01-23

Letnia opona również na zimę

Letnia opona również na zimę

Technika 2015-03-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Wyposażenie nowoczesnych aut z długą historią
Wyposażenie nowoczesnych aut z długą historią
Klimatyzacja, poduszki powietrzne, nawigacja czy tempomat - dzisiaj takie rozwiązania to standard. Choć mogłoby się wydawać, że są świeżymi wynalazkami, to ich historia jest znacznie dłuższa.

DS 3 CROSSBACK DS 3 CROSSBACK