mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Saab 9-3 Kabriolet najlepszym prezentem

Saab 9-3 Kabriolet najlepszym prezentem

Co kupić bliskiej osobie na Gwiazdkę? - pyta retorycznie magazyn Newsweek w swoim amerykańskim wydaniu i zaraz podpowiada. Świąteczny prezent, który nie pozostawi żadnych wątpliwości: Saab 9-3 Kabriolet.

Saab 9-3 Kabriolet najlepszym prezentem
Saab 9-3 Kabriolet to stylowa,  „otwarta na Świat” jakość w gamie modelowej
9-3. Jest to bez wątpienia największy krok, jakiego dokonała firma Saab w ciągu 20 lat projektowania i produkcji czteromiejscowych kabrioletów do użytku całorocznego oraz dobitne świadectwo jej  wiodącej pozycji w tym segmencie rynku.
 
Szczególną uwagę  Newsweek zwrócił na 9-3 Aero, zamieszczając jego efektowne zdjęcie w metalicznym kolorze Lime -Yellow. Wersja ta posiada manualną, sześciostopniową skrzynię biegów, obniżone sportowe zawieszenie, obręcze kół o średnicy 17-cali, system audio o mocy  300 watów z 13 głośnikami, sportowe fotele z dwubarwną tapicerką skórzaną oraz dodatkowe „usportowione” akcenty wnętrza i nadwozia.
  
Poradnik Tip Sheet magazynu Newsweek jest doroczną listą „obowiązkowych” luksusowych upominków, akcesoriów podróżnych, ekskluzywnych zabawek, artykułów spożywczych, używek itp. Jest to wynik dziennikarskiej selekcji rzeczy nowych, modnych oraz eleganckich, które prezentowane są w 13-stronicowym dodatku do jednego z listopadowych wydań.  Tygodniowy nakład Newsweeka wynosi 3,1 miliona egzemplarzy a magazyn ten ma ponad 20 milionów czytelników na całym świecie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policyjna akcja
Policyjna akcja "Smog"
Policja zapowiada na jutro ogólnopolską akcję kontroli emisji spalin w samochodach. Wzmożonych patroli spodziewać się trzeba od rana do wieczora.