1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Samochody Mazdy dostępne od ręki

Samochody Mazdy dostępne od ręki

Problemy z dostępnością nowych samochodów na rynku skłoniły Mazdę do przygotowania programu Mazda Last Minute, w którym wyszukać można egzemplarze dostępne u dilerów od ręki.

Samochody Mazdy dostępne od ręki
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują nowych samochodów jeszcze przed końcem roku, Mazda oferuje wgląd w dostępność egzemplarzy u poszczególnych dealerów w ramach programu Mazda Last Minute. Aktualizowana w czasie rzeczywistym baza nowych samochodów zawiera listę kilkuset sztuk gotowych do odbioru w salonach Mazdy w całej Polsce.

„Widzimy bardzo duże zainteresowanie klientów nowymi samochodami, a jednocześnie wiemy, że podaż nie wszędzie jest w stanie sprostać popytowi. My zabezpieczyliśmy dostępność ponad 750 samochodów już gotowych do odbioru lub dostępnych na stoku centralnym i mamy zaplanowane kolejne 750, które będą produkowane w najbliższych tygodniach, by sprostać oczekiwaniom klientów” – mówi Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland.

„Największy stan magazynowy dotyczy kompaktowego SUV-a, modelu CX-30, który jest naszym bestsellerem w Polsce i w Europie – to niemal 400 aut w różnych wersjach silnikowych, wyposażeniowych i kolorystycznych dostępnych od ręki. Mamy też pulę ponad 80 szt. elektrycznej Mazdy MX-30, która cały czas objęta jest Ekodopłatą Mazdy w wysokości 10 000 zł dla klientów indywidualnych i 18 750 zł dla firm. Najbliższe tygodnie to także ostatni moment na kupno Mazdy CX-3, której produkcja kończy się w grudniu, a nasi dealerzy mają w ofercie jeszcze niemal 100 samochodów” – dodaje Piotr Nowak.

„Jedyne wyzwania związane są z dostępnością Mazdy CX-5 i Mazdy 6. Ta pierwsza przeszła zmiany modelowe na 2022 r. i produkcja udoskonalonej odmiany na nasz rynek zaplanowana jest na listopad, a jednocześnie u dealerów kończą się zapasy dotychczasowej wersji. To oznacza, że najbliższe dostawy CX-5 planujemy na przełom stycznia i lutego 2022 r. Podobnie z Mazdą 6 – na początku przyszłego roku dotrze do nas pula samochodów, z których część wciąż nie ma przypisanych klientów” – podsumowuje Piotr Nowak.

Wyszukiwarka samochodów dostępnych w ramach Mazda Last Minute znajduje się na stronie https://mazda-od-reki.pl
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mazda
Tematy w artykule: Mazda sprzedaż samochodów

Podobne wiadomości:

Mazda 6 z najwyższą wartością rezydualną

Mazda 6 z najwyższą wartością rezydualną

Aktualności 2022-02-24

Mój elektryk - dopłaty do aut elektrycznych

Mój elektryk - dopłaty do aut elektrycznych

Aktualności 2021-07-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!