mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Scania Migrex - niepowtarzalny charakter

Scania Migrex - niepowtarzalny charakter

Od niedawna, również na polskich drogach możemy podziwiać piękne i niepowtarzalnie ozdobione ciężarówki. Cieszą oko i dodają ekstrawagancji na drodze.

Scania Migrex - niepowtarzalny charakter

Zwykle wspaniale zadbane, błyszczące chromem są ogromną dumą właścicieli i kierowców. Są efektem fantazji i pomysłowości - wizualizacją pasji oraz marzeń ich twórców.

Jedną z takich piękności jest Scania Migrex, której twórcą image’u jest Pan Michał Mentel. Uosobieniem marzeń kierowcy jest niepowtarzalne miejsce pracy i właśnie taka jest Scania Migrexu z motywami wprost z Dzikiego Zachodu.

Potwierdzeniem jej wartości artystycznej jest zdobycie dwóch tytułów na Konkursie Nordic Trophy, który odbył się w ostatni weekend sierpnia w trakcie trwania targów Lastbil 2004 w Szwedzkim Jönköping, gdzie Scania – Migrex wyruszyła podbijać serca estetów. Ciężarówka była pierwszą z Polski w całej historii konkursu i jak na debiutantkę odniosła duży sukces. Najcenniejszym wyróżnieniem dla właścicieli było zajęcie dziewiątego miejsca w konkursie publiczności, ale na tym nie skończyło się. Scania Migrex zyskała również uznanie zdobywając nagrodę specjalną dla wyróżniającego się w konkursie auta.

Był to pierwszy występ w gronie konkurentów z wielu krajów i pierwsze sukcesy międzynarodowe. A konkurencja była bardzo silna: blisko 150 ciężarówek reprezentujących całą Europę, i każda niepowtarzalnie piękna.

Scania Migrex jest bez wątpienia urocza i już wypatrujemy na polskich drogach kolejnych!

Komentuj:

~adam 2007-10-06

koledzy kiedy jest jakieś zlot

~adś 2007-10-06

fajne to autko tulko moje jest lepsze i pięknijsze

~niunia22 2007-07-28

Fajnie tak mieszkać 1km od firmy MIGREX:) ZARĄBISTE TIRY MAJĄ:P Fajnie tak popatrzeć jak mykają przez ul BEMA......

~MACOBRA 2007-07-24

JA BARDZO LUBIE TIRY A W SZCZEGULNOSCI SCANIE VOLVO I DAFY SCANIE Z FIRMY MIGREX VOLVA BO MOI BRACIA JEZDZą A DAFY Z FIRMY ZACHS TRANS POZDRO DLA WSZYSTKICH KTóZY JEZDZą NA ZLOTY

~JOGISHREK 2007-07-18

MAM NADZIEJE żE SIE SPOTKAMY 21 I 22 LIPCA W OPOLU NA ZLOCIE POZDRAWIAM

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Sedan - premiera
Toyota Corolla Sedan - premiera
Toyota Corolla w wersji sedan dołącza do pokazanych niedawno hatchbacka i kombi Touring Sports. Po raz pierwszy sedan będzie dostępny jako hybryda.