mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Seria specjalna "Premius"

Seria specjalna "Premius"

W salonach Fiata pojawiła się seria specjalna "Premius" oparta na wybranych wersjach osobowego Doblo Panorama i Family, dostawczych Doblo Cargo Kombi oraz Punto.

Seria specjalna "Premius" zarówno w przypadku wersji Panorama i Family, jak i dostawczych Kombi posiada bogate  wyposażenie dodatkowe, m.in.: klimatyzację, lakierowane zderzaki, światła przeciwmgielne, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, zdalnie sterowany centralny zamek. Cennikowa wartość dodatkowego wyposażenia wynosi 7.380 zł. Różnica w cenie samochodów serii specjalnej "Premius" w stosunku do wersji bazowej wynosi tylko 1.000 zł, co oznacza korzyść w wysokości nawet 6.380 zł.

W przypadku wersji osobowych Doblo, serią specjalną zostały objęte wybrane  wersje z silnikami diesel:
- Doblo Panorama 1.3 JTD Active (korzyść 6.380 zł);
- Doblo Panorama 1.9 JTD Active (6.380 zł);
- 7–miejscowy Doblo Family 1.9 JTD (5.040 zł).

Natomiast seria specjalna "Premius" w Doblo Cargo Kombi powstała na wszystkich dostępnych na naszym rynku wersjach dostawczych Doblo Kombi (5–miejscowy Van dający możliwość pełnego odliczenia VAT):
- 1.6 16 V (6.380 zł);
- 1.3 JTD (6.380 zł);
- 1.9 JTD (6.380 zł).

Seria specjalna Punto "Premius" dotyczy wersji Actual i Active, zarówno w wersji trzy- jak i pięciodrzwiowej. Wartość dodatkowego wyposażenia wynosi od 600 zł do 2.550 zł. Np. w wersja Active 1,3 MultiJet została wzbogacona o lampy przeciwmgielne, zintegrowany radioodtwarzacz CD, regulację wysokości kierownicy i siedzenia kierowcy. W sumie biorąc pod uwagę obniżenie ceny i dodatkowy upust - korzyść dla klienta, w zależności od wybranej wersji, wynosi od 4.300 zł do 6.250 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zamierza zbudować salon samochodowy, który będzie samowystarczalny pod względem wykorzystania energii odnawialnej.