1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Skoda Vision 7S – nowe detale

Skoda Vision 7S – nowe detale

Skoda przedstawia kolejne detale wnętrza elektrycznego samochodu koncepcyjnego Vision 7S. Światowa premiera modelu już 30 sierpnia.

Skoda Vision 7S – nowe detale
Skoda opublikowała kolejny szkic wnętrza samochodu koncepcyjnego Vision 7S. W pełni elektryczny siedmiomiejscowy pojazd charakteryzuje się minimalistycznym wnętrzem o wysokiej funkcjonalności i intuicyjnej obsłudze. Model Vision 7S to zapowiedź nowego języka projektowania marki. Premiera samochodu koncepcyjnego zaplanowana jest na 30 sierpnia br.

Pierwszy opublikowany szkic modelu Vision 7S prezentował dużą przestrzeń dla maksymalnie siedmiu osób, z trzema rzędami siedzeń, oraz minimalistyczne wnętrze pojazdu. Widoczne były także wprowadzone do auta charakterystyczne funkcje zwiększające komfort podróżowania. Nowo zaprezentowana wizualizacja przedstawia symetryczną i szeroko poprowadzoną deskę rozdzielczą, która podkreśla dużą przestrzeń we wnętrzu pojazdu. Przed nią wkomponowany został duży ekran dotykowy, który po raz pierwszy w samochodzie Skody ułożony jest pionowo.

Szkic prezentuje także dotykowy i wirtualny interfejs oraz podkreśla ergonomię wnętrza pojazdu. Konstrukcja kierownicy została spłaszczona u góry i u dołu, aby zapewnić kierowcy dobry widok na zestaw wskaźników. Pod centralnym wyświetlaczem znajduje się konsola środkowa z trzema dużymi pokrętłami, które wraz z dwoma przyciskami i obrotowym przełącznikiem pod nimi, tworzą intuicyjny panel zarządzania. Poniżej znajdują się specjalne schowki, w których pasażerowie mogą umieścić oraz połączyć swoje smartfony i jeszcze mocniej spersonalizować interakcję z pojazdem.

Światowa premiera modelu Vision 7S zaplanowana jest na 30 sierpnia br. Pojazd stanowi zapowiedź nowego języka projektowania marki Skoda, który opiera się na tradycyjnych wartościach producenta, takich jak precyzja, funkcjonalność i autentyczność.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda koncepty

Podobne wiadomości:

Marczyk i Gospodarczyk wygrywają 78. Orlen Rajd Polski

Marczyk i Gospodarczyk wygrywają 78. Orlen...

Aktualności 2022-06-15

Mini Aceman, czyli zapowiedź nowych modeli marki

Mini Aceman, czyli zapowiedź nowych modeli...

Aktualności 2022-08-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!