mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Smart w piosence na Olimpiadę

Smart w piosence na Olimpiadę

2 sierpnia zaprezentowana zostanie oficjalna piosenka olimpijska p.t. "Universal Prayer". W videoclipie do tej piosenki para piosenkarzy poruszać się będzie smartem roadsterem.

Smart w piosence na Olimpiadę

Clip utrzymany jest w konwencji klasycznych filmów drogi, nawiązuje do idei Igrzysk Olimpijskich pokazując ludzi z różnych stron świata, którzy  spotykają się, by cieszyć się życiem. Piosenkarze Tiziano Ferro i Jamelia podróżować będą razem smartem roadsterem.

Philipp Schiemer, szef Marketingu i Sprzedaży smarta: "smart roadster jest doskonałym samochodem do tej historii, która skupia się na czerpaniu przyjemności z jazdy samochodem i po prostu z życia. To są dwie podstawowe cechy naszej marki oraz naszych samochodów. Jesteśmy dumni, że zostało to jasno pokazane w kontekście tegorocznych Igrzysk Olimpijskich."

Za sprawą smarta roadstera i roadstera-coupé, wprowadzonego na rynek w kwietniu 2003 r., ożywił się segment roadsterów w segmencie aut kompaktowych. Sportowy napęd na tylne koła umożliwił dynamiczne przyspieszenia, a co za tym idzie duże prędkości przy pokonywaniu zakrętów. Połączenie takich parametrów jak stosunek mocy do masy, świetne właściwości jezdne i zwrotność wywołuje bardzo intensywne wrażenia z jazdy, trudne do porównania z jakimkolwiek innym pojazdem tego segmentu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG
15 lat dwusprzęgłowych skrzyń biegów DSG
Równo 15 lat temu Volkswagen zaprezentował pierwszą wielkoseryjną dwusprzęgłową skrzynię biegów DSG.