mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sparing: Pelikański - Poloński

Sparing: Pelikański - Poloński

Już w najbliższą niedzielę na torze kartingowym Toyota Katowice dojdzie do niecodziennego wydarzenia. W samo południe dwaj główni rywale i pretendenci do tytułu Mistrza Polski w Rajdowym Pucharze Peugeota staną do walki w specjalnie zorganizowanym turnieju kartingowym.

Sparing: Pelikański - Poloński

Czy osiągnięte przez nich wyniki będą prognozą na nadchodzący Rajd Warszawski? - przyjdź na tor, by samemu się o tym przekonać! Zapraszamy wszystkich chętnych!
Mariusz Pelikański:
Nasz "sparing" traktujemy oczywiście z przymrużeniem oka, gdyż głównym celem konkursu jest popularyzacja i podniesienie atrakcyjności rajdów wśród zgromadzonej publiczności i mediów. Ponadto jest to doskonały pretekst, by spotkać się i porozmawiać na gruncie towarzyskim, tak z Darkiem, jak i ze wszystkimi kibicami rajdowymi. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wasze pytania. A może i nam uda się podpatrzeć styl jazdy zwycięzców turnieju?
Darek Poloński:
Takie spotkanie to świetna okazja by zainteresować innych tym pięknym i emocjonującym sportem, jakim są rajdy samochodowe. Kto wie, być może ktoś z uczestników turnieju za parę lat będzie sławnym kierowcą rajdowym? - wszak karting to pierwszy krok do prawdziwego ścigania. Do zobaczenia na torze - dobra zabawa gwarantowana!
Turniej kartingowy zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę (5 października) na torze TopKart w Katowicach (ul. Witosa 4), tel. 032/254-36-75. Rozpoczęcie konkursu przewidziano na godzinę 12.00. Konkurs jest otwarty dla wszystkich chętnych. Zwycięzcy konkursu otrzymają specjalne nagrody, a także gadżety ufundowane przez poznańską firmę Metpol. W trakcie trwania turnieju wszyscy zgromadzeni będą mogli porozmawiać i skorzystać z rad doświadczonych kierowców oraz wysłuchać ich rajdowych wspomnień. Serdecznie zapraszamy!

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczy poznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.