mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sportowe i luksusowe też popularne

Sportowe i luksusowe też popularne

Do tej pory największą popularnością internautów cieszyły się małe i średniej wielkości modele. Do nabycia za dość przystępną cenę. Po raz pierwszy do czołowej dziesiątki rankingu zawitali przedstawiciele segmentu sportowego oraz luksusowego.

I to nie byle jacy. Porsche i BMW to od zawsze przedmiot westchnień wielu kierowców, rozpoznawalne bezbłędnie na ulicach. Do czołówki rankingu Top Ten mojeauto.pl zawitali chyba najbardziej reprezentatywni przedstawiciele obu marek. Porsche 911 to jedno z najbardziej sportowych aut, jakie można spotkać na polskich drogach, zaś BMW serii 7 to luksusowy przedstawiciel bawarskiego koncernu.

Skoro już mowa o tych dwóch markach, to jeszcze krótko o pieniądzach, jakie należy wyłożyć, by stać się posiadaczem jednego z tych dwóch aut. Ceny za Porsche 911 rozpoczynają się od prawie 380 tys. zł. za wersję Carrera Coupe. Aby stać się posiadaczem najmocniejszej wersji GT2 należy mieć już w kieszeni ponad 920 tys. zł!

Zakup BMW serii 7 to trochę mniejszy wydatek. Ceny wahają się, w zależności od wersji, od 327 tys. zł do ponad 650 tys. zł.

TOP TEN mojeauto.pl:

TOP TEN mojeauto.pl
Tydzień:
10.01-16.01.2005
1

Ford Focus

+ 2
2

Toyota Corolla

- 1
3

Skoda Fabia

+ 1
4

Chevrolet Aveo

+ 1
5

Dacia Logan

- 3
6

Porsche 911

+ 16
7

Volkswagen Golf V

+ 1
8

Skoda Octavia Nowa

- 1
9

BMW Seria 7

+ 42
10

Honda Civic

+ 2
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 
Wcześniejsze raporty 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota GR Supra - premiera
Toyota GR Supra - premiera
Toyota GR Supra zadebiutowała na salonie samochodowym w Detroit.