mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Studyjny Viano Activity

Studyjny Viano Activity

Mercedes-Benz bada przy pomocy studyjnego modelu Viano Activity zainteresowanie pojazdami, które wjeżdżają na nowe drogi przyszłości.

Studyjny Viano Activity

Viano Activity łączy w sobie różne modele samochodowej kultury z Europy i Ameryki. Nowy, studyjny model świętuje swoją premierę na Międzynarodowym Salonie Pojazdów Użytkowych w Hanowerze.

Viano Activity jest idealny do pracy, codziennej jazdy i do spędzania wolnego czasu –  jest rozwiązaniem dla ludzi aktywnych, potrzebujących przestronnego, wielofunkcyjnego, użytkowego samochodu. Studyjny model podkreśla w równym stopniu wszechstronność, co możliwości Viano. Design z emocjonalnymi akcentami kontynuuje i rozwija dynamiczną linię Viano. Charakterystyczny przedni fartuch, tak samo jak żłobione, aluminiowe panele wzdłuż drzwi i burt, upodabniają Viano do pojazdów offroadowych i wyrażają  upodobanie do aktywnego stylu życia. Pasażerowie jadący z tyłu wsiadają do pojazdu wygodnie przez szerokie, odsuwane drzwi, co jest nowością w segmencie pick-up. Innowacyjna jest również  zmienna przestrzeń ładunkowa: w wersji standardowej pojazdu, długość Viano - 4,99 metra jest odpowiednia dla jazdy po mieście. Dzięki rozsuwanej części,  w razie potrzeby można jednak zwiększyć przestrzeń Viano Activity do 5,70 m.

Wnętrze Viano Activity łączy w sobie przestronność, użyteczność i elegancję. Przestronność uzyskano dzięki dużej ilości miejsca. Użyteczność to przede wszystkim wielofunkcyjność przednich, obrotowych siedzeń. Umożliwiają one zaaranżowanie, przy wykorzystaniu tylnych miejsc, czteroosobowej grupy siedzeń przy składanym stole. Elegancja to skórzane czerwone siedzenia w kolorze lawy, podkreślające w Viano Activity wartość naturalnych materiałów. Szklany szyberdach oraz przede wszystkim odchylana tylna ściana kabiny z oknem łączą samochodowe wnętrze ze światem zewnętrznym.

Dynamikę studyjnego modelu zapewnia benzynowy silnik V6 o mocy 170 kW (231 KM) oraz 19-calowe koła z szerokimi oponami.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen e-Crafter – polska premiera
Volkswagen e-Crafter – polska premiera
Podczas targów Fleet Market w Warszawie Volkswagen zaprezentował nowego e-Craftera – bezemisyjny samochód dostawczy z napędem elektrycznym.