mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Studyjny pick-up Renault

Studyjny pick-up Renault

Będący skrzyżowaniem rodzinnego pojazdu rekreacyjnego i pickupa, Trafic Deck'up jest niepodobny do żadnego innego auta w swojej kategorii.

Studyjny pick-up Renault

Z przodu zachowuje oryginalny design Trafica, łącznie z jego wyrazistą osłoną chłodnicy i zespołami reflektorów. Krótszy jest o 180 mm – rozstaw osi został zmniejszony o 80 mm – ale szerszy od Trafica o 21 mm, Deck'up budzi wrażenie mocy i solidności.

Powiększony został prześwit, natomiast stały napęd 4x4, jak też słusznych wymiarów koła z aluminiowymi obręczami o średnicy 20 cali świadczą o tym, że auto pokona każdą, nawet najgorszą drogę. Prezentowany w Brukseli model został wyposażony w jednostkę napędową 2.5 dCi 16V, o maksymalnej mocy 99 kW (135 KM) przy 3 500 obr/min.

Tylna część concept-caru inspirowana jest przez Kangoo Break'up, przejmuje jego kształt dachu i boków nadwozia.

Z przodu, duża, podwójna kabina wyposażona jest w cztery fotele. Fotel kierowcy jest umocowany na stałe przodem do drogi, ale fotele pasażerów, zarówno z przodu, jak i z tyłu, obracają się o 180°. Oba tylne fotele, osadzone na szynach stosowanych w "Espace", również się przesuwają, aż do otwartej przestrzeni pickupa.

Trafic Deck'up - oryginalny w kształtach - jest również oryginalny w szczegółach. Najlepszym tego dowodem są jego asymetryczne drzwi: o ile po stronie kierowcy znajduje się klasyczna para drzwi, to po stronie pasażera mamy do czynienia z pomysłowym systemem otwierania przeciwsobnego. W połączeniu z brakiem słupka środkowego, rozwiązanie to ułatwia dostęp do tylnych miejsc, jak i do platformy pickupa. Znacznie łatwiejszy jest również załadunek sprzętu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Toyota Corolla – znamy ceny
Nowa Toyota Corolla – znamy ceny
Nowa generacja Toyoty Corolli wchodzi do salonów. Znamy już ceny japońskiego kompaktu. Przy tej okazji Toyota obniża ceny obecnego modelu.