1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Suzuki Motor Poland z nowym zespołem PR

Suzuki Motor Poland z nowym zespołem PR

Dwaj dziennikarze motoryzacyjni i dotychczasowi ambasadorowie Suzuki w Polsce utworzą PR Team odpowiedzialny za komunikację japońskiej marki.

 

 

Suzuki Motor Poland z nowym zespołem PR

Rafał Jemielita i Jarosław Maznas to rozpoznawalny w Polsce duet dziennikarzy, a zarazem uznani eksperci w świecie motoryzacji. Dwa lata temu zostali ambasadorami Suzuki Motor Poland oraz bohaterami kampanii reklamowej „Suzuki Show. Czas hybryd”. W ramach PR Team Suzuki Motor Poland będą realizować działania związane z wizerunkiem oraz public relations marki Suzuki.

W pracy nad nowymi projektami Rafał Jemielita obejmuje funkcję rzecznika prasowego, konsultując działania z Jarosławem Maznasem.

- Obaj panowie mają duże doświadczenie telewizyjne, pracowali w największych tytułach prasowych i w wielu mediach elektronicznych. Jako ambasadorowie marki zdecydowanie wpłynęli na wzmocnienie naszego wizerunku. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć współpracę i zaprosić ten dziennikarski duet do wspólnego budowania komunikacji całej gamy Suzuki, od samochodów przez motocykle po silniki zaburtowe. Rafał i Jarek nie tylko znają i rozumieją rynek, ale też cieszą się opinią wyważonych ekspertów. Cieszymy się, że będziemy pracować wspólnie – mówi Piotr Dulnik, Prezes Suzuki Motor Poland.

Kreatywna dwójka będzie również promować zaangażowanie Suzuki Motor Poland w sponsoring dla rozwoju polskiego boksu, koszykarskiej ligi, piłki nożnej oraz piłki ręcznej. Wśród aktywności Suzuki są m.in. cykliczne gale boksu Suzuki Boxing Night (kolejna, już dwunasta, odbędzie się 18 lutego w Słupsku).

Rafał Jemielita  
Człowiek pióra, mikrofonu oraz kamery, klasyczny petrolhead – w jego przypadku motoryzacja to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Przez prawie dwie dekady Rafał Jemielita był dziennikarzem polskiej edycji „Playboya”, a następnie pracował w miesięczniku „Twój Styl”. Przez 10 lat tworzył obsadę Automaniaka i występował w kilku programach na antenie TVN Turbo. Publikował m.in. w magazynach „Focus”, „Twój Styl Man”, „Cars” oraz „Motomagazyn”, a jego felietony drukuje „Menadżer Floty”. Rafał Jemielita był redaktorem naczelnym portalu autostuff.pl, jest także autorem książki Crash historie, czyli wypadki zmieniają świat. Zapaleniec sportu motorowego, ze szczególnym uwzględnieniem rajdów WRC i „Dakaru”.   
 
Jarosław Maznas
Dziennikarz motoryzacyjny z ponad 30-letnim doświadczeniem. Karierę zawodową zaczynał jako reporter radiowy w Polskim Radio Wrocław oraz programie Radio Kierowców Program I PR. Pracował w „Auto International” oraz „Auto Motor i Sport”. W latach 2006 – 2011 był redaktorem naczelnym miesięcznika „Auto Moto”, a potem miesięcznika „Cars – Magazyn o Samochodach”. Był również prezenterem telewizyjnym związanym z TVP 2, Tele 5 oraz TVN Turbo – z tą ostatnią stacją współpracował jako prezenter kilkanaście lat, m.in. przy realizacji programu Automaniak.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Suzuki
Tematy w artykule: Suzuki

Podobne wiadomości:

Nowe Suzuki S-Cross - oficjalna premiera

Nowe Suzuki S-Cross - oficjalna premiera

Aktualności 2021-11-26

Suzuki sponsorem tytularnym Korona Handball Kielce

Suzuki sponsorem tytularnym Korona Handball...

Aktualności 2020-11-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!