mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Suzuki rozszerza ofertę

Suzuki rozszerza ofertę

Suzuki Motor Poland od marca wprowadza do sprzedaży nowe wersje modelu Ignis. Dotychczas Ignis był dostępny z silnikiem benzynowym o pojemności 1,3 l, w wersji GC, GLX oraz GS. Teraz w salonach pojawią się aż 4 nowe wersje Ignisa.

Suzuki rozszerza ofertę

Przede wszystkim pojawi się wersja z półtoralitrowym silnikiem benzynowym w wyposażeniu GS. Ignis z tym silnikiem dostępny będzie zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów. Dodatkowo wersja z manualną skrzynią biegów dostępna będzie również z napędem na cztery koła. Ponadto klienci będą mogli wybrać Ignisa z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 1,3 l oraz manualną skrzynią biegów.

Wszystkie nowe modele Ignisa w standardzie posiadają m.in. 2 poduszki powietrzne, regulację wysokości fotela kierowcy, elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne, radio z odtwarzaczem CD. Właściciele modeli z silnikami 1,5 w standardowym wyposażeniu znajdą dodatkowo klimatyzację manualną, boczne poduszki powietrzne i system aktywnych zagłówków oraz podgrzewane lusterka zewnętrzne.

Wraz z nowymi wersjami Ignisa rozszerzy się również paleta kolorów nadwozia tego modelu. Oprócz dostępnych do tej pory kolorów klienci będą mogli wybrać dodatkowe: Medium Silver metallic, Turquoise Green metallic oraz Mimosa Yellow.

Ceny detaliczne nowych wersji Ignisa to: 49.900 zł (wersje 1,5 GS oraz 1,3 GLX Diesel) lub 54.900 zł (wersje 1,5 GS A/T oraz 1,5 GS 4WD).


Zobacz ceny i specyfikację Suzuki Ignis

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczy poznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.