mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Święta w Statoil za pasem...

Święta w Statoil za pasem...

Już od połowy listopada na wszystkich stacjach Statoil na terenie kraju, zagościła bożonarodzeniowa atmosfera. Z myślą o nadchodzących Świętach, na klientów Statoil, czeka specjalna oferta sezonowa - "Świąteczne łakocie w promocyjnych cenach". Promocja trwać będzie od 19 listopada 2003 r. do 7 stycznia 2004 r.

Podczas promocji, na stacjach benzynowych Statoil, dostępna będzie poszerzona oferta produktów sklepowych nawiązujących do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.  „Tak wyjątkowy dla Polaków czas, wymaga wyjątkowych artykułów. Każdy znajdzie coś dla siebie i swych bliskich po atrakcyjnych cenach” – dodaje Agnieszka Brukszo. Dla dzieci na półkach pojawi się mnóstwo zabawek, płyt CD, bajkami czy zestawów słodyczy. Dorośli znajdą zaś między innymi kompakty z najchętniej słuchanymi wykonawcami, szeroki wybór napojów. Na smakoszy czekać będą droższe gatunki alkoholi i postny kapuśniaczek. Zaś uczestnicy programu lojalnościowego Premium Club, w prezencie świątecznym, za zakup określonych produktów otrzymają Punkty premiowe w ramach programu.

Wszystko to w bajecznej oprawie świątecznych dekoracji. Kolorowe bombki, girlandy, grafiki ze sztucznego śniegu, będą tworzyć wigilijną atmosferę. Taką aby klient już od progu poczuł magię Świąt Bożego Narodzenia, pomimo przedświątecznej gorączki.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zamierza zbudować salon samochodowy, który będzie samowystarczalny pod względem wykorzystania energii odnawialnej.