mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sympozjum Transportowo- Logistyczne

Sympozjum Transportowo- Logistyczne

"Sympozjum Transportowo- Logistyczne" - pod tym tytułem kryje się prawdopodobnie jedno z największych w branży transportowej spotkań na terenie kraju.

W sympozjum weźmie udział około 300 gości nie tylko z kraju, ale i zza granicy. Wśród nich będą przedstawiciele firm transportowych, Resortu Transportu w Ministerstwie Infrastruktury, Departamentu Ceł w Ministerstwie Finansów, ZMPD oraz przedstawiciele Parlamentu Europejskiego, a także parlamentarzyści krajowi.

Sympozjum to cykl wykładów obejmujących szeroko rozumiana problematykę transportową, tuż po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Będzie doskonałą okazją pozyskania odpowiedzi na nurtujące polskich przewoźników pytania związane z nowymi uwarunkowaniami, jakie wyznacza obecność Polski w Unii Europejskiej.

Na pytania będzie odpowiadał między innymi v-ce Minister Witold Górski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, tematem wykładu, który poprowadzi będzie „ Transport Drogowy krótko po wejściu Polski do UE”. W dalszej części spotkania wykład poprowadzi przedstawiciel Departamentu Ceł w Ministerstwie Infrastruktury, wykład obejmował będzie nową politykę celną po zmianie granic. Oprócz przedstawicieli Ministerstw głos w dyskusji zabiorą również przedstawiciele Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.

Drugi dzień spotkania to przede wszystkim prezentacja producentów ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych, dostawców podzespołów do produkcji pojazdów Sommer. Prezentacja ta zaplanowana jest w formie stoisk. Goście będą mogli osobiście zapoznać się z najnowszą oferta firm biorących udział w prezentacji. Ze strony firmy Sommer Polska zaprezentowanych będzie około 10 pojazdów, między innymi naczepa kurtynowa TIR, zestaw TIR (zabudowa na samochodzie + przyczepa), naczepa skrzyniowa standard, przyczepy tandem, oraz naczepa kurtynowa Mega z unoszonym dachem.

Na miejsce spotkania wybrany został Zamek w Kliczkowie koło Bolesławca.
Termin spotkania 11 – 12.06.2004 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan potwierdził włączenie największej baterii dachowych paneli słonecznych w Holandii, zainstalowanej w należącym do firmy obiekcie w Amsterdamie.