mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > System informacji o Scaniach

System informacji o Scaniach

Scania Polska S.A. stworzyła system informacji o autokarach turystycznych, poprzez który Scania pomaga w nawiązaniu współpracy osobom i firmom poszukującym autokaru do wynajęcia oraz właścicielom autokarów.

System informacji o Scaniach

Po polskich drogach jeździ już ponad 120 luksusowych, wysokopokładowych autobusów Scania Irizar o charakterystycznej linii nadwozia. Stąd też pomysł i możliwość udostępniania informacji o pojazdach i przewoźnikach z całego kraju.

Właściciele dbają o stan techniczny użytkowanych autokarów poddając je regularnym przeglądom a Scania, mając te pojazdy pod stałą opieką serwisową, pomaga w ich pełniejszym wykorzystaniu.

Pasażerowie czują się bezpiecznie podróżując nowymi  pojazdami znanych marek. Dlatego proponowane przez Scania autobusy mają najwyżej 4-5 lat. Dla zapewnienia komfortu jazdy zostały wyposażone w klimatyzację, toaletę, video z dwoma monitorami, barek i niezwykle duże luki bagażowe. Wszystkie te elementy są niezbędne w podróży, zwłaszcza na długich dystansach.

Korzystanie z systemu informacji pozwala  oszczędzić czas i umożliwia kontakt z przewoźnikami z najodleglejszych zakątków Polski. Dla firm przewozowych jest to szansa na dotarcie do szerszego grona pasażerów, m.in. klubów sportowych, zespołów muzycznych, ambasad czy organizacji pozarządowych, które poszukując autokaru do wynajęcia zwracają się o pomoc do Scanii. Ta pomoc jest całkowicie bezpłatna i  bezstronna, a zainteresowani wynajmem sami negocjują  między sobą stawki za wynajem. Przy tym zachowana zostaje  zasada wolnej konkurencji, gdyż  oferowane przez firmy przewozowe warunki różnią się,  co pozwala klientowi wybrać najkorzystniejszą  dla siebie ofertę.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja zaostrza walkę z piratami - sypią się mandaty
Policja zaostrza walkę z piratami - sypią się mandaty
Policja ma nowy pomysł na walkę z piratami drogowymi, nagminnie łamiącymi przepisy. Powstała w tym celu grupa "Speed" ma już na koncie pierwsze sukcesy.