mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TOP TEN mojeauto.pl - już trzy modele Chevroleta na liście

TOP TEN mojeauto.pl - już trzy modele Chevroleta na liście

Po raz pierwszy w rankingu TOP TEN mojeauto.pl znalazły aż trzy modele Chevroleta. Dzięki temu wyrównał on rekord Toyoty pod względem liczby modeli w pierwszej dziesiątce rankingu, która do tej pory jako jedyna mogła poszczycić się takim wynikiem.

Oprócz modelu Aveo i Lacetti, które pozostały na swoich miejscach z zeszłego tygodnia, aż o 12 pozycji w górę przesunął się Chevrolet Evanda. Jest to najdroższy model Chevroleta dostępny w Polsce. Można go nabyć tylko w jednej wersji silnikowej, z automatyczną lub manualną skrzynią biegów.

Jeszcze tydzień temu na liście TOP TEN mojeauto.pl mogliśmy znaleźć Toyotę Corollę, Avensis i Yaris. W tym tygodniu został już tylko jeden model tej marki: Corolla zajęła czwarte miejsce, co oznacza spadek o 1 pozycję w porównaniu do zeszłego tygodnia.

Do pierwszej dziesiątki powróciły dwa modele, które co prawda niedawno pojawiły się na polskim rynku, ale ich popularność szybko spadła. Peugeot 407 awansował aż o siedem pozycji, a Opel Astra III o jedną.

TOP TEN mojeauto.pl - lista dziesięciu najbardziej popularnych modeli w tygodniu 31.05-06.06.2004:

TOP TEN* mojeauto.pl
Tydzień:
31.05-06.06.2004
1

Chevrolet Aveo

bez zmian
2

Chevrolet Lacetti

bez zmian
3

Ford Focus

+ 2
4

Toyota Corolla

- 1
5

Peugeot 407

+ 7
6

Skoda Octavia

+ 1
7

Ford Mondeo

+ 1
8

Chevrolet Evanda

+ 12
9

Skoda Fabia

- 5
10

Opel Astra III

+ 1
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policyjna akcja
Policyjna akcja "Smog"
Policja zapowiada na jutro ogólnopolską akcję kontroli emisji spalin w samochodach. Wzmożonych patroli spodziewać się trzeba od rana do wieczora.