mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TRANSSYBERIA - dzień 18

TRANSSYBERIA - dzień 18

Piąty OS liczył 42 km i był konkurencją na szybkosć. Podczas ścigania strzeliło parę opon w samochodach i miało miejsce kilka niewielkich awarii.

TRANSSYBERIA - dzień 18

Piąty OS liczył 42 km i był konkurencją za szybkość. Podczas ścigania strzeliło parę opon w samochodach i miało miejsce kilka niewielkich awarii. Nasz Nissan na szczęście nie ucierpiał. Cały czas wychodzimy z Andrzejem z założenia, że najważniejsze jest oszczędzanie samochodu. Nie ma co zarzynać auta na małych odcinkach specjalnych, kosztem niedojechania do Magadanu. Nie wszyscy zawodnicy uważają podobnie i często walczą o każda minutę, kosztem stanu technicznego samochodu. My także nie odpuszczamy i ścigamy się z innymi, ale cały czas trzymamy się naszej polityki.
Dziś cały dzień jechaliśmy wzdłuż granicy z Chinami. Według mnie jesteśmy na „końcu świata” i nikt mi nie jest w stanie wmówić, że jest inaczej. Jeśli ktokolwiek z Was próbuje sobie czasami wyobrazić „koniec świata” to powinien odwiedzić Syberię. Zjechałam kawał świata, ale takich krajobrazów jak tutaj nie widziałam nigdzie. Coś niesamowitego!!!

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zbuduje samowystarczalny energetycznie salon
Mitsubishi zamierza zbudować salon samochodowy, który będzie samowystarczalny pod względem wykorzystania energii odnawialnej.