1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Taniec Blocka w San Francisco

Taniec Blocka w San Francisco

Kena Blocka kojarzą chyba niemal wszyscy fani czterech kółek. Człowiek, który założył firmę DC Shoes w pewnym momencie zdecydował się na starty w rajdach samochodowych. Znany jednak jest z filmów w których prezentuje Gymkhanę.

Taniec Blocka w San Francisco
Ken Block i jego Gymkhana dostarczają wiele radości widzowi, który ogląda amerykańskiego kierowcę w akcji. Gość miał fantazje przy pierwszych trzech częściach i trzeba przyznać, że to co pokazywał urywało... uszy. Glocka jazda zapiera dech w piersi i to jak Ken kontroluje auto w poślizgu jest niesamowite.

Ken Block w pierwszych dwóch częściach przygód z Gymkhaną korzystał z wyczynowego Subaru Impreza STI, w trzeciej części przesiadł się do rajdowego Forda Fiesty, którego silnik generuje moc 650 KM i tym autem szalał m.in. po francuskim torze wyścigowym Autodrome de Linas, który został wybudowany w 1924 roku. To działo się w trzeciej części.

W tym roku, w piątej odsłonie przygód Block szaleje na ulicach San Francisco. Film robi wrażenie lecz już nie takie jak choćby część trzecia. Owszem jazda po ulicach miasta poślizgami nadal powoduje, że widz wytrzeszcza oczy, ale powoli chyba Kenowi kończą się pomysły i swoje slajdy uatrakcyjnia miejską scenerią. Mimo to warto obejrzeć piąte spotkanie z Gymkhaną.
Tematy w artykule: Ken Block gymkhana

Podobne wiadomości:

Gymkhana 9 - Ken Block znów szaleje

Gymkhana 9 - Ken Block znów szaleje

Aktualności 2016-09-14

Ken Block i Gymkhana

Ken Block i Gymkhana "starym" Escortem

Aktualności 2015-10-26

Komentuj:

~S.K 2012-08-02

Zajebisty jest ale widziałem to już dobry miesiąc temu

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Odcinkowy pomiar prędkości na A1
Odcinkowy pomiar prędkości na A1
Odcinkowy pomiar prędkości już 20 stycznia zacznie funkcjonować na budowanej autostradzie A1. Ze względu na trwające prace budowlane obowiązuje tam obecnie ograniczenie prędkości do 70 km/h.