1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Targi Poznań Motor Show 2020 odwołane

Targi Poznań Motor Show 2020 odwołane

Targi Poznań Motor Show 2020 nie odbędą się. Pierwotna data została zmieniona na czerwiec, ale i to okazało się niewystarczające.

Targi Poznań Motor Show 2020 odwołane

Organizatorzy targów Poznań Motor Show wystosowali oficjalny komunikat, w którym czytamy, że:

"W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku.

Nieustannie monitorujemy sytuację w branży i wiemy, że w obecnej sytuacji firmy motoryzacyjne koncentrują się przede wszystkim na uruchamianiu produkcji i przygotowaniach do wznowienia pełnej sprzedaży. Dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie decyzji o ponownej zmianie terminu PMS oraz TTM.

W przygotowanie tegorocznego bloku targów motoryzacyjnych włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii. Pomimo niedogodności spowodowanych wybuchem pandemii, robiliśmy co w naszej mocy, aby wydarzenie zostało zorganizowane w czerwcu na najwyższym poziomie. Jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by targi w nowym terminie spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz wszystkich fanów.

Tematyka motoryzacji zagości jeszcze w tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 2-4 października 2020 odbędzie się jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce – Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, w terminie 21-23 października 2020, targi Eko Flota. A w terminie 23-25 października 2020 targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show. Na wszystkie te wydarzenia serdecznie Państwa zapraszamy!"

Targi Pojazdów Zabytkowych Retro Motor Show, co roku przyciągają największych pasjonatów zabytkowej motoryzacji, chcących zarówno obejrzeć odrestaurowane auta jak i kupić wymarzonego klasyka. Najpiękniejsze samochody XX wieku są tu prezentowane przez automobilkluby, wystawców indywidualnych oraz firmy zajmujące się renowacją klasycznych pojazdów. Fani klasyków będą mogli  poznać tajniki renowacji pojazdów, przekonać się, jak tchnąć drugą młodość w pojazdy tunningowane czy też zaplanować kupno własnego klasyka na giełdzie pojazdów zabytkowych.

Caravans Salon Poland to jedno z największych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju. Podczas 3 dni imprezy, swoją ofertę pokazują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Odwiedzający mogą obejrzeć najnowsze modele kamperów, przyczep czy namiotów oraz zapoznać się z ofertą największych wypożyczalni. Dodatkową atrakcją jest niewątpliwie Ogólnopolski Zlot Caravaningowy oraz liczne spotkania i prelekcje, podróżników czy dziennikarzy branżowych.

Targi EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości to szeroka oferta z zakresu elektromobilności oraz motoryzacji ekologicznej. To nie tylko samochody, ale także kompletne rozwiązania wspomagające motoryzację ekologiczną, jak na przykład stacje ładowania wraz z systemami informatycznymi do ich obsługi, a także zaawansowane instalacje gazu LPG.

Targi Poznań Motor Show 2020 odwołane - co z biletami?

Zakupione bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w kwietniu 2021 roku. Dodatkowo do każdego zachowanego biletu chętni otrzymają drugi bilet o takiej samej wartości do wykorzystania w tym samym terminie. W razie pozytywnej decyzji, prośba o kontakt zwrotny na adres mailowy: info@tobilet.pl w terminie do 15 czerwca 2020r.

Posiadane bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl, w szczególności na imprezy: Caravans Salon Poland czy Retro Motor Show. W razie decyzji o wymianie na voucher, należy wysłać informację na adres: info@tobilet.pl w terminie do 15 czerwca 2020r.

Bilet można także zwrócić. Wtedy prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 15 maja 2020r.

Organizator informuje jednocześnie, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych środków został wydłużony do 180 dni.


Podobne wiadomości:

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Aktualności 2015-04-11

Targi Los Angeles 2015 - Top  7 premierowych modeli

Targi Los Angeles 2015 - Top 7 premierowych...

Aktualności 2015-11-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!