mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Top Ten mojeauto.pl - Kolejny letni tydzień

Top Ten mojeauto.pl - Kolejny letni tydzień

Już połowa lata za nami. Część osób zdążyła już zapomnieć o swoim wypoczynku urlopowym, inni z kolei z niecierpliwością oczekują na termin wyjazdu. W tym okresie mało kto myśli o kupnie nowego auta i takie też nastroje dają się zauważyć w cotygodniowym rankingu Top Ten mojeauto.pl

Chyba po raz pierwszy od początku powstawania tygodniowych rankingów doszło do sytuacji, gdzie w czołowej dziesiątce mamy ten sam skład, co w ubiegłym tygodniu. Doszło jedynie do zmian na poszczególnych pozycjach. Abonament na pierwsze miejsce chyba na dłużej wykupił Chevrolet Aveo, a Chevrolet Lacetti nie zamierza ustępować swojemu bratu i pewnie utrzymuje się na drugiej pozycji. Być może niedługo, gdy na jesieni na polskim rynku pojawi się wersja kombi tego modelu, udanie zaatakuje czołową lokatę rankingu.

Tuż za pierwszą dziesiątką zaczaiły się trzy, popularne w Polsce, modele: VW Golf V, Opel Astra Classic II i Fiat Panda. Być może już kolejne tygodnie będą należeć do nich.

Lista TOP TEN mojeauto.pl - zestawienie tygodniowe:

TOP TEN* mojeauto.pl
Tydzień:
19-25.07.2004
1

Chevrolet Aveo

bez zmian
2

Chevrolet Lacetti

bez zmian
3

Ford Focus

+ 1
4

Skoda Octavia

+ 1
5

Skoda Fabia

+ 3
6

Toyota Corolla

+ 1
7

Ford Mondeo

- 4
8

Renault Megane II

- 2
9

Toyota Avensis

+ 1
10

Honda Civic

- 1
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Corolla Sedan - premiera
Toyota Corolla Sedan - premiera
Toyota Corolla w wersji sedan dołącza do pokazanych niedawno hatchbacka i kombi Touring Sports. Po raz pierwszy sedan będzie dostępny jako hybryda.