mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota Proace z 3-letnią gwarancją na 1 mln km

Toyota Proace z 3-letnią gwarancją na 1 mln km

Toyota wprowadziła poszerzoną gwarancję dla modelu Proace. Limit kilometrów sięga 1 miliona.

Toyota Proace z 3-letnią gwarancją na 1 mln km

Modele Toyota Proace i Proace Verso zostały objęte Gwarancją PRO na 3 lata z limitem aż 1 miliona kilometrów. Gwarancja PRO to ubezpieczenie zapewniające pokrycie kosztów napraw, oferowane w cenie auta.

Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się w dniu wygaśnięcia gwarancji fabrycznej producenta, tj. po przekroczeniu 100 000 km przebiegu, i trwa do 36 miesiąca od dnia pierwszej rejestracji pojazdu. Ochroną objęte są nowe samochody kupione w salonach Toyoty w Polsce od 3 kwietnia 2017 roku do 31 grudnia 2019 roku.

Gwarancja PRO obejmuje wszystkie fabrycznie zamontowane w pojeździe elementy i podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne oraz hydrauliczne i pneumatyczne do kwoty aż 100 000 zł.

Naprawy są wykonywane przy zastosowaniu oryginalnych części i zgodnie z zaleceniami producenta.
Osobowa Toyota Proace Verso oraz dostawczy Proace Furgon są oferowane w licznych odmianach, z dwoma rozstawami osi (2,9 lub 3,2 m) i w 3 długościach nadwozia. Linia dostawcza występuje w pakietach wyposażenia Active lub Life, zaś osobowa jako Kombi, Family, Business oraz luksusowa odmiana VIP. Podczas testów zderzeniowych Euro NCAP Toyota Proace uzyskała maksymalne 5 gwiazdek.

Proace Verso może być napędzany jednym z czterech silników o pojemności 1,5 l lub 2,0 l. Moc tych jednostek zawiera się w przedziale od 100 KM do 177 KM. Każdy z nich spełnia normę Euro 6.2.

Najmocniejszy silnik 2.0 D-4D 177 KM jest oferowany z 8-biegową skrzynią automatyczną. W gamie silników Toyoty Proace Furgon znajdują się silniki o pojemności 1,6 l oraz 2,0 l i mocy w zakresie od 95 KM do 180 KM. Każdy z nich cechuje bardzo niskie spalanie i emisja spalin spełniająca normę Euro 6.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota ProAce
Toyota ProAce
Cena podstawowa już od: 93 972 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Toyota Ultra Compact BEV w wersji produkcyjnej

Toyota Ultra Compact BEV w wersji...

Aktualności 2019-10-22

Toyota podwoi produkcję napędów hybrydowych w Polsce

Toyota podwoi produkcję napędów hybrydowych w...

Aktualności 2019-10-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Elektryczny VW ID.3 komunikuje się światłami
Elektryczny VW ID.3 komunikuje się światłami
Innowacyjne światła nie tylko wspomagają obsługę auta, ale też sprawiają, że komunikacja z ID.3 jest bardziej osobista i emocjonalna.