1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Toyota Proace z 3-letnią gwarancją na 1 mln km

Toyota Proace z 3-letnią gwarancją na 1 mln km

Toyota wprowadziła poszerzoną gwarancję dla modelu Proace. Limit kilometrów sięga 1 miliona.

Toyota Proace z 3-letnią gwarancją na 1 mln km

Modele Toyota Proace i Proace Verso zostały objęte Gwarancją PRO na 3 lata z limitem aż 1 miliona kilometrów. Gwarancja PRO to ubezpieczenie zapewniające pokrycie kosztów napraw, oferowane w cenie auta.

Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się w dniu wygaśnięcia gwarancji fabrycznej producenta, tj. po przekroczeniu 100 000 km przebiegu, i trwa do 36 miesiąca od dnia pierwszej rejestracji pojazdu. Ochroną objęte są nowe samochody kupione w salonach Toyoty w Polsce od 3 kwietnia 2017 roku do 31 grudnia 2019 roku.

Gwarancja PRO obejmuje wszystkie fabrycznie zamontowane w pojeździe elementy i podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne oraz hydrauliczne i pneumatyczne do kwoty aż 100 000 zł.

Naprawy są wykonywane przy zastosowaniu oryginalnych części i zgodnie z zaleceniami producenta.
Osobowa Toyota Proace Verso oraz dostawczy Proace Furgon są oferowane w licznych odmianach, z dwoma rozstawami osi (2,9 lub 3,2 m) i w 3 długościach nadwozia. Linia dostawcza występuje w pakietach wyposażenia Active lub Life, zaś osobowa jako Kombi, Family, Business oraz luksusowa odmiana VIP. Podczas testów zderzeniowych Euro NCAP Toyota Proace uzyskała maksymalne 5 gwiazdek.

Proace Verso może być napędzany jednym z czterech silników o pojemności 1,5 l lub 2,0 l. Moc tych jednostek zawiera się w przedziale od 100 KM do 177 KM. Każdy z nich spełnia normę Euro 6.2.

Najmocniejszy silnik 2.0 D-4D 177 KM jest oferowany z 8-biegową skrzynią automatyczną. W gamie silników Toyoty Proace Furgon znajdują się silniki o pojemności 1,6 l oraz 2,0 l i mocy w zakresie od 95 KM do 180 KM. Każdy z nich cechuje bardzo niskie spalanie i emisja spalin spełniająca normę Euro 6.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota ProAce
Toyota ProAce
Cena podstawowa już od: 93 972 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Toyota Proace City i Verso – nowe ceny

Toyota Proace City i Verso – nowe ceny

Aktualności 2020-02-26

Ekstremalny test hybrydowej Toyoty RAV4 przez Arktykę

Ekstremalny test hybrydowej Toyoty RAV4 przez...

Aktualności 2020-02-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jeden bieg w każdej sytuacji
Jeden bieg w każdej sytuacji
Pojawienie się aut elektrycznych wymusiło zmiany konstrukcyjne w układach przeniesienia napędu.