mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Umowa mojeauto.pl i bankier.pl

Umowa mojeauto.pl i bankier.pl

Obiecująca współpraca portali.

Polski Portal Finansowy Bankier.pl rozpoczął współpracę z Internetowym Salonem Samochodowym mojeauto.pl. Oba portale umożliwią nawzajem swoim użytkownikom korzystanie z różnorodnych usług finansowych oraz zakupu samochodu przez Internet.

Celem nawiązanej współpracy jest udostępnienie użytkownikom mojeauto.pl możliwości skorzystania z usług finansowych skupionych w Centrum Finansów on-line oraz umożliwienie użytkownikom Bankier.pl dokonania wyboru, skonfigurowania i zakupu samochodu za pośrednictwem systemu mojeauto.pl.

Twórcą Centrum Finansów on-line jest Bankier.pl, który współpracując z wieloma instytucjami finansowymi oferuje użytkownikom możliwość założenia konta osobistego i lokaty w trzech bankach, złożenie wniosku o kredyt hipoteczny i gotówkowy w czterech bankach, ubezpieczenie na życie z funduszem inwestycyjnym, ubezpieczenia majątkowe i NNW, otwarcie rachunku inwestycyjnego w czterech biurach maklerskich, finansowanie inwestycji w formie leasingu, zakup jednostek funduszu emerytalnego, doradztwo w sprawach inwestycji walutowych oraz otworzenie rejestru w funduszu inwestycyjnym.

Mojeauto.pl jest pierwszym polskim internetowym salonem samochodowym, który umożliwia wyszukanie, konfigurację i zamówienie nowego samochodu, skorzystanie on-line z dogodnej opcji sfinansowania zakupu (leasing, kredyt, ubezpieczenie). Dzięki aukcjom, ofertom specjalnym i promocjom, na stronach internetowego salonu możliwe jest zamówienie nowego samochodu po cenach niższych niż katalogowe. Serwis współpracuje obecnie z ponad 70 dealerami samochodowymi i posiada w swej ofercie większość marek dostępnych na rynku. Oferta serwisu mojeauto.pl obejmuje auta nowe i używane.

Produkty i usługi finansowe będą dostępne ze stron mojeauto.pl w module Finanse, natomiast oferta zakupu samochodów będzie dostępna dla użytkowników ze stron Bankier.pl w module Partnerzy.

Obie firmy zapowiadają organizację wspólnych akcji promocyjnych i konkursów dla użytkowników, tworzenie ofert specjalnych oraz poszerzanie zakresu nawiązanej współpracy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczy poznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.