mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Brytyjska marka uruchomiła właśnie program, który powinien zainteresować wszystkich potencjalnych klientów na używane egzemplarze marki Aston Martin. W ramach usługi Timless będzie można kupić sprawdzone samochody tej marki.

Używany Aston Martin z gwarancją
Zakup egzotycznego to z reguły decyzja podejmowana sercem, a nie rozumiem. Dlatego nieprzemyślany zakup może się szybko zakończyć katastrofą finansową. I nie chodzi w tym przypadku jedynie o koszt zakupu takiego samochodu, ale przede wszystkim jego eksploatację i znaczny spadek wartości.

Dla tych, którzy najpierw kalkulują, a potem dają się ponieść emocjom, przygotowano program Timless. W ramach tej usługi będzie można kupić Astona Martina z drugiej ręki. Będą tam oferowane samochody, które wyprodukowano przez ostatnią dekadę. Klienci będą mogli wybierać nawet pomiędzy takimi rarytasami jak V12 Zagato czy One-77.

Każdy z samochodów przed sprzedażą będzie dokładnie sprawdzany, doprowadzany do stanu idealnego, a następnie certyfikowany. Dzięki temu klient przed zakupem będzie miał wgląd w całą historię serwisową konkretnego egzemplarza, a po zakupie otrzyma roczną gwarancję, w którą wliczono ubezpieczenie assistance. Kolejnym benefitem będą dodatkowe zniżki na części i akcesoria. Nie mówiąc już o tym, że samochody mają stanowić ciekawą alternatywę cenową w porównaniu z zupełnie nowymi egzemplarzami.

Program Timeless został już uruchomiony w Wielkiej Brytanii, Europie, a także na Bliskim Wschodzie. W przyszłym roku pojawi się również w Azji i obu Amerykach.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin

Podobne wiadomości:

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Aston Martin Zagato prezentuje dwie nowości

Samochody luksusowe 2017-08-16

Aston Martin Vanquish Zagato Volante – ujawniono cenę

Aston Martin Vanquish Zagato Volante –...

Samochody luksusowe 2016-10-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Bezemisyjne SUV-y Volkswagena
Moda na SUV-y nie przemija, a z prognoz wynika, że ich sprzedaż jeszcze się podwoi w ciągu najbliższych lat. VW nie poprzestaje na tych modelach, które ma w ofercie, lecz wciąż opracowuje nowe.