1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Volkswagen Financial Services razem ze strażakami walczą z koronawirusem

Volkswagen Financial Services razem ze strażakami walczą z koronawirusem

Volkswagen Financial Services użyczy bezpłatnie Ochotniczym Strażom Pożarnym 30 samochodów, które będą wykorzystywane do niesienia pomocy potrzebującym

Volkswagen Financial Services razem ze strażakami walczą z koronawirusem
Samochody trafią do OSP zrzeszonych w Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Volkswagen zapewnia pełną obsługę serwisową samochodów. Każdy z Volkswagenów Transporterów T6 może pomieścić 6 osób i ma napęd na 4 koła co jest dodatkowym atutem w codziennej pracy strażaków. Ochotnicza Straż Pożarna doposaży samochody w środki i urządzenia do zwalczania i przeciwdziałania COVID – 19. Samochody zostaną użyczone na pół roku z możliwością wydłużenia tego okresu.

– Straże ochotnicze pełnią bardzo ważną rolę w życiu społeczności lokalnych. Docierają wszędzie - nawet do najmniejszych miejscowości. Ich zadania to nie tylko gaszenie pożarów, ale także walka ze skutkami powodzi, nawałnic czy innych klęsk żywiołowych. Dziś oczywiście najważniejsza jest pomoc tym, którzy wciąż odczuwają skutki epidemii – podkreśla Mikołaj Woźniak, Prezes Volkswagen Financial Services.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Opel Insignia już w sprzedaży - znamy ceny
Nowy Opel Insignia już w sprzedaży - znamy ceny
Rusza sprzedaż nowego Opla Insignii na polskim rynku. Flagowego Opla można zamawiać jako limuzynę Grand Sport, kombi Sports Tourer oraz sportowe GSi.