1. mojeauto.pl >
  2. motogazeta >
  3. Aktualności >
  4. Volvo Selekt - 10 000 używanych aut Volvo

Volvo Selekt - 10 000 używanych aut Volvo

W miniony weekend w Domu Volvo przekazano kluczyki do 10 000. auta używanego sprzedanego w ramach programu Volvo Selekt. XC40 nabyła rodzina, która już użytkuje nasz większy model – XC90. Szczęśliwi nabywcy otrzymali z tej okazji kilka prezentów.

Volvo Selekt - 10 000 używanych aut Volvo
Program Selekt rozwija się w ostatnich latach niezwykle dynamicznie. W październiku 2018 miało miejsce uroczyste wydanie samochodu numer 5555. W ciągu dwóch lat sprzedaż aut w tym kanale została niemal podwojona. I tak jak wówczas, tym razem również nie obeszło się bez małej uroczystości.

Zakup nowego samochodu często bywa w rodzinie sporym wydarzeniem. Tak było i tym razem. Samochód odebrali rodzice wraz z synami i córką. Mama dostała kwiaty, tata – boks dachowy, a dzieci – gadżety Volvo Lifestyle Collection.

Zakupiony samochód to Volvo XC40 D3 Inscription wyprodukowany w 2019 roku z przebiegiem nieco ponad 15 000 km. Samochód wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów, a jego stan niewiele różni się od aut, które dopiero co opuściły fabrykę. Nabywcy mają już w rodzinie model XC90, który okazał się dobrym ambasadorem naszej marki. Podkreślali także, że bardzo cenią sobie poziom bezpieczeństwa, na który nasza marka pracuje od lat.

Nabywcy ciepło wypowiadali się o pracownikach, których spotkali podczas swojej ścieżki zakupu. Opiekował się nimi handlowiec działu aut używanych, ale także osoby pomagające sformalizować zakup i ubezpieczenie.

W uroczystości udział wzięli pracownicy salonu oraz biura importera Volvo Car Poland. Kluczyki przekazano w niemal rodzinnej atmosferze. W końcu w Domu Volvo wszyscy mają się czuć jak u siebie.

Volvo Selekt to program sprzedaży samochodów używanych, które mają mniej niż 7 lat, a ich przebieg nie przekracza 150 000 km. Takie auta są objęte gwarancją lub ubezpieczaniem kosztów napraw. Mają też ubezpieczenie Assistance. Pojazdy przed sprzedażą są gruntownie sprawdzane, a kontrola obejmuje ponad 150 punktów. Klienci mają możliwość wymiany auta (30 dni lub 1500 km). Program działa w Polsce od 2010 r., obecnie dostarczanych jest klientom ponad 3000 aut każdego roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo samochody używane

Podobne wiadomości:

Wypożyczalnia Choinek Volvo rusza także w tym roku

Wypożyczalnia Choinek Volvo rusza także w tym...

Aktualności 2020-12-09

Fabryka silników Volvo przestawia się na produkcję napędów elektrycznych

Fabryka silników Volvo przestawia się na...

Aktualności 2020-12-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rusza produkcja Volkswagena ID.3 w Szklanej Manufakturze w Dreźnie
Rusza produkcja Volkswagena ID.3 w Szklanej Manufakturze w Dreźnie
W Szklanej Manufakturze w Dreźnie rozpoczęto seryjną produkcję elektrycznego Volkswagena ID.3. Jest to drugie miejsce, w którym powstaje ten model.