mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo Selekt = używane Volvo z gwarancją

Volvo Selekt = używane Volvo z gwarancją

Volvo w Europie rozpoczyna nowy ujednolicony program sprzedażowy samochodów używanych - Volvo Selekt. Auta oferowane w ramach nowego projektu mają spełniać wysokie standardy jakości.

Volvo Selekt = używane Volvo z gwarancją
Volvo Selekt to nowy projekt, który swoim zasięgiem obejmie wszystkich autoryzowanych dealerów Volvo z całej Europy. Program skupia się na samochodach nie starszych niż 5 lat oraz z przebiegiem poniżej 150 000 km.

lient decydujący się na zakup samochodu w ramach programu Volvo Selekt otrzymuje auto, nie starsze niż 5 lat, z przebiegiem poniżej 150 000 km oraz pozbawione jakichkolwiek wad technicznych. W zależności od stanu pojazdu, autoryzowany dealer Volvo przeprowadza kompleksową naprawę auta, natomiast przy wymianie części stosuje tylko nowe, oryginalne części zamienne Volvo. Oprócz samochodu po przeglądzie technicznym, klient otrzymuje również roczną gwarancję (bez ograniczeń w zakresie przebiegu).

Gwarancja nie obejmuje jedynie części eksploatacyjnych (np. klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, olej). Oferta obejmuje także Volvo Assistance na wypadek awarii pojazdu. Co więcej klient ma prawo do wymiany samochodu w ciągu pierwszych 30 dni od daty zakupu, pod warunkiem nie przekroczenia w tym okresie 1500 km.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo serwis volvo

Podobne wiadomości:

Nowe Volvo S60 zadebiutowało

Nowe Volvo S60 zadebiutowało

Premiery 2018-06-21

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-26

Komentuj:

~Mr White 2011-03-28

nawet jeśli w ramach tej oferty za model taki jak S80 zapłacimy nieco więcej, ale bedziemy mieć pewność że jego stan jest bardzo dobry a dodatkowo dostaniemy gwarancję - to jest bardziej opłacalne niż zakup używanego modelu z komisu lub jakiegoś ogłoszenia gdzie do końca nie mamy pewności co kupujemy

kosmoss 2011-03-21

Błędnie to rozpatrujesz zobacz, jakie są warunki tej oferty, masz gwarancję i chociażby możliwość wymiany auta. Znajomi tak teraz kupili S80, więc wiem od wewnątrz jak to wygląda.

marko1 2011-01-29

Autor pisze że autoryzowany dealer Volvo przeprowadza kompleksową naprawę auta, natomiast przy wymianie części stosuje tylko nowe, oryginalne części zamienne Volvo. Powiedzmy że tak jest ale za darmo dealer samochodu nie odda, gdyż kupując go na rynku wtórnym za np: 25 tys będzie chciał za niego otrzymać jak najlepsza cenę (cena zakupu +części zamienne + robocizna + zysk) a autoryzowane serwisy nie są tanie. Volvo nie jest samochodem tanim na naszym rynku wtórnym (Volvo 5 lat i przebieg do 150 tys km) a dealer wkład musi mieć mały a zysk duży. Kupując taki samochód nie jesteś do końca pewny że zostały wymienione części zamienne oryginalne. Dealerowi zależy żeby sprzedać i będzie się imał różnych metod aby osiągnąć cel ja to już przeżyłem jak kupowałem taki samochód z salonu od dealera. Życzę przyjemnych zakupów.

~Jules 2011-01-29

taka oferta jest bardzo dobra i pozwala kupić sprawdzony model z rynku wtórnego

kosmoss 2011-01-28

Bardzo pożyteczna oferta, tak jak trwająca do 18 marca oferta serwisowa na samochody starsze niż 3-letnie w cenie już od 800 zł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Superb. Nowy cennik modelu
Skoda Superb. Nowy cennik modelu
Skoda Superb po face liftingu wchodzi do sprzedaży. Polski importer podał cennik flagowej limuzyny.

DS 3 CROSSBACK DS 3 CROSSBACK