Wadliwy Citroen C4

W niektórych egzemplarzach modelu Citroen C4 może dojść do awarii układu hamulcowego oraz układu elektronicznego stabilizowania toru jazdy. Citroen Polska zobowiązał się do przeprowadzenia bezpłatnej akcji naprawczej.

Wadliwy Citroen C4

Wada polega na nieszczelności złączy bloków ABS i ESP, co w konsekwencji może spowodować zapalnie się układów znajdujących się pod maską pojazdu. Niebezpieczeństwo takie istnieje w szczególności w okresie zimowym.

Informacja przekazana przez przedsiębiorcę dotyczy egzemplarzy modelu Citroen C4 wyprodukowanych pomiędzy wrześniem 2005 r. i październikiem 2006 r. oraz modelu Citroen C4 wyposażonego w system ESP wyprodukowanych do października 2006 r. W Polsce kampanią objętych jest 1608 pojazdów Citroen C4 i 1206 samochodów Citroen C4 z ESP.

Koncern poinformował, że zobowiązuje się do przeprowadzenia bezpłatnej akcji naprawczej. Posiadacze wadliwych aut będą powiadomieni listem poleconym o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi.

Zobacz więcej o modelu Citroen C4

Czytaj także:
Fordy też się psują (2007-07-27)

Peugeot 307 znów w opałach (2007-07-24)

Scenic, który nie skręca (2007-06-29)

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Citroen C4
Citroen C4
Cena podstawowa już od: 73 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Citroen C4 Wszystko o Citroen
Tematy w artykule: Citroen Citroen C4

Podobne wiadomości:

Okno na świat

auto motor i sport 0000-00-00

Każdy van ma być funkcjonalny. To jednak nie wystarcza siedmioosobowemu Citroënowi C4 Picasso - on jest jeszcze wyzywająco oryginalny i bogato obdarzony, wszak imię mistrza zobowiązuje.

DS - PSA wybuduje w Polsce nową sieć salonów

DS - PSA wybuduje w Polsce nową sieć salonów

Aktualności 2017-05-30

Komentuj:

~90 2007-08-03

nie wiem czy ktoś z komentujących ten artykuł wie że wadliwa jest część NIEMIECKA firmy Bosch.

~leos 2007-07-31

nie będę tu rzucal hasel typu "auta na F" itp, ale patrzac na doniesienia z uokik, to faktycznie ostatnio wiecej awarii jest we francuskich autach oraz fordach.... przypadek????

~pogromca "nówek" 2007-07-31

Nowy i już szrot ? Hahahahaha . Takie rzeczy to tylko we Polskiej biedronce .

~eres 2007-07-31

Masz rację, ale gdy chodzi o auta japońskich producentów składane w Europie. Ciągle jednak samochody produkowane w kraju Kwitnącej Wiśni są wyrażnie mniej usterkowe, choć już nie tak, jak w połowie lat '9o. Im bardziej "europejskie" staja się "japończyki", tym gorzej z ich bezawaryjnością... Natomiast w pełni zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o "praprzyczyny" większości awarii. Jakość kosztuje, a tnąc koszty - maksymalizuje się zyski... Ciekawym zjawiskiem jest natomiast stale rosnacy poziom jakości koncernów z Korei i stopień zadowolenia ich użytkowników.

~Rafi 2007-07-31

Zapomnialeś dodać, że to problem i japońskiej motoryzacji. Pod względem akcji serwisowych japończyki wcale nie są lepsze, każdy ma dzisiaj z tym problem, a jest to kwestia glównie poddostawców, którzy tnąc koszty nie przestrzegają standardów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mazda CX-3 po liftingu debiutuje w polskich salonach
Mazda CX-3 po liftingu debiutuje w polskich salonach
Mazda CX-3 w wersji na rok 2021 jest rozwinięciem poprzedniego modelu, wzbogaconym o wiele modyfikacji. Najnowsze rozwiązania techniczne i funkcjonalne łączą się w nim z odświeżeniem stylistyki.