mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Walne Spotkanie Przewoźników

Walne Spotkanie Przewoźników

27 listopada br. w Białej Podlasce odbyło się spotkanie transportowców, na którym odbyło się Walne Zebranie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia na rzecz Obrony Przewoźników.

Walne Spotkanie Przewoźników

Zrzeszenie skupia około 250 uczestników, głównie z rejonu Białej Podlaski, Międzyrzecza Podlaskiego i Radzymina Podlaskiego. Działa od końca lat 90–tych i organizuje spotkania transgraniczne ze służbami celnymi Białorusi i Ukrainy. Prowadzi szeroko zakrojoną działalność w dziedzinie dystrybucji karnetów TIR, zezwoleń na Rosję i opłat drogowych.

Na spotkaniu 27 listopada wzięło udział kilkadziesiąt przedstawicieli firm transportowych. Są to w dużej mierze klienci Warsaw Truck Center. Spotkanie było okazją do zaprezentowania pojazdu Akademii Ekonomicznej Jazdy DAF, będącego do dyspozycji uczestników spotkania. WTC zaprezentowało swoją całościową ofertę sprzedaży oraz usług serwisowych. Na szczególną uwagę, pośród szerokiej oferty promocyjnej w WTC zasługuje Akcja Zima.

Dzięki akcji, do dnia 15 lutego, użytkownicy pojazdów DAF mogą sprawdzić swoje pojazdy pod kątem bezpieczeństwa oraz sprawności w warunkach zimowych, zatem w okresie gdy samochód poddany jest najcięższym warunkom eksploatacji.
Dodatkowo, można zakupić niezbędne części i akcesoria po niższych, promocyjnych cenach. Dotyczy to np. akumulatorów, wkładów filtra osuszacza, płynu chłodzącego, płynu do spryskiwaczy, wycieraczek czy niektórych typów reflektorów wraz z osłonami.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe. Jak robić to dobrze?
Parkowanie równoległe to pozornie trudny manewr. Tymczasem wystarczy poznać kilka zasad, by wpasować się w każdą niemal lukę.