mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wiosenna promocja w ASO marki Seat

Wiosenna promocja w ASO marki Seat

Jak co roku, również i tej wiosny SEAT przygotował szereg promocji dla swoich Klientów w całej sieci Autoryzowanych Serwisów SEAT-a w Polsce. Dzięki czemu użytkownicy hiszpańskich aut mogą jeszcze lepszej przygotować swoje SEAT-y przed wiosennym sezonem.

Wiosenna promocja w ASO marki Seat
Zima daje się we znaki nie tylko ludziom. Jest także wyzwaniem dla samochodów, a wszechobecna sól, wilgoć, piasek i bród wpływają nie korzystnie na karoserię jak również części mechaniczne pojazdów. Samochodom życia nie ułatwia również zalegający śnieg czy lód, który podczas usuwania często rysuje i matowi powierzchnię lakierniczą, torując i ułatwiając drogę korozji. W tym celu SEAT przygotował ofertę sprawdzenia pojazdu po zimie w cenie zaledwie 49 zł brutto.

Usługa ta obejmuje mycie pojazdu ze szczególnym naciskiem na usunięcie soli oraz innych substancji, którymi posypywane są drogi. Ponieważ wszystkie one szkodzą również metalowym elementom samochodów. W trakcie wiosennego przeglądu sprawdzony zostanie także stan powłoki lakierniczej i układu zawieszenia samochodu na podnośniku bądź ścieżce diagnostycznej. Podobnie kontroli zostaną poddane układy wydechowy i hamulcowy. Ostatnimi elementami będą przeprowadzenie weryfikacji działania świateł i ocena skuteczności oczyszczania szyb przedniej i tylnej.

Naprawa wszelkich wykrytych usterek również nie będzie problemem. SEAT w dalszym ciągu kontynuuje ofertę na wymianę klocków hamulcowych opartą o Oryginalne Części Zamienne SEAT Economy Parts. Oferta dotyczy zarówno klocków przednich w cenie: 229 zł brutto wraz z wymianą, jak i tylnych: 199 zł brutto z wymianą. Jako dopełnienie oferty znacznie przyczyniając się do poprawy bezpieczeństwa wymianie mogą ulec także tarcze hamulcowe także pochodzące z gamy produktów Oryginalnych Części Zamiennych SEAT Economy Parts.

Wiosenna akcja serwisowa SEAT-a to także doskonała okazja do wymiany piór wycieraczek, tańszych teraz o 20%, zaopatrzenia się w akcesoria, takie jak dywaniki welurowe, opony letnie  czy felgi aluminiowe w specjalnych, niższych cenach.  
Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat serwis ASO

Podobne wiadomości:

Rusza produkcja nowej skrzyni biegów dla Grupy Volkswagena

Rusza produkcja nowej skrzyni biegów dla...

Aktualności 2019-07-22

Elektryczny Seat Mii electric

Elektryczny Seat Mii electric

Premiery 2019-06-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Superb. Nowy cennik modelu
Skoda Superb. Nowy cennik modelu
Skoda Superb po face liftingu wchodzi do sprzedaży. Polski importer podał cennik flagowej limuzyny.

DS 3 CROSSBACK DS 3 CROSSBACK