mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wrocławska wystawa zakończona

Wrocławska wystawa zakończona

Zakończona w ostatnią niedzielę wystawa Inter Moto, która miała miejsce we wrocławskiej Hali Ludowej, przyciągnęła w sumie kilkunastotysięczną rzeszę fanów motoryzacji.

Wrocławska wystawa zakończona

V-motors, dealer Volvo, zaprezentował najmłodsze dzieci firmy: modele S40 i bliźniacze kombi V50. Dość liczna była reprezentacja marek japońskich: zarówno Honda, jak i Mitsubishi pokazały pełną chyba gamę modeli dostępnych na polskim rynku. Zapewne ma to ścisły związek z bliską już obniżką ceł na auta importowane spoza krajów Unii Europejskiej.

Ciekawa była również ekspozycja Peugeota. Pokazał, co prawda, znane już auta, ale w niecodziennych wydaniach: modele partner i 307 w barwach polskiej policji, a także 206 z niemal dwustukonnym silnikiem. Dealerzy Renault zaprezentowali na wspólnej ekspozycji m.in. Renault Megane w wersji kabrio - idealnej na nadchodzące ciepłe dni.

Ciekawość zwiedzających wzbudzały także dwa nowe Mini Coopery, prezentowane przez poznańskiego dealera tych samochodów. Duże emocje wśród zwiedzających wywołała ekspozycja Dreams Gallery, która zaprezentowała wierną kopię Mercedesa SLR, zbudowanego własnoręcznie przez Pana Roberta Furtaka z krakowskiej firmy Retro Car jeszcze przed oficjalną premierą samochodu.

Oprócz samochodów współczesnych można było obejrzeć także te trochę już zapomniane. Swoimi chromami olśniewały zarówno amerykańskie krążowniki, jak i znane nam bardziej Warszawa czy eksportowy hit byłego NRD - Wartburg 311.

Obok samochodów swoją ofertę pokazywały także firmy okołomotoryzacyjne, wśród których nie można było nie odnotować ekspozycji firmy Extreme, zajmującej się sprzedażą sprzętu car - audio.

Organizatorzy wystawy już przygotowują Inter Moto 2005.

   
   
   

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Koniec wypadków drogowych? Lexus testuje nowe rozwiązania
Lexus pracuje nad opracowaniem rozwiązań, które pozwolą zminimalizować liczbę wypadków drogowych.