mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wylicytuj jazdę Mercedesem 300 SLR

Wylicytuj jazdę Mercedesem 300 SLR

Na wortalu eBay w dniach od 13 do 23 kwietnia 2004 odbywa się aukcja jazdy legendarnym samochodem wyścigowym Mercedes-Benz 300 SLR podczas spektakularnego wyścigu Mille Miglia.

Wylicytuj jazdę Mercedesem 300 SLR

W ramach aukcji „Mercedes-Benz Mille Miglia Charity Drive” osoba oferująca najwyższą kwotę odbędzie jazdę w oryginalnym pojeździe zwycięzcy wyścigu z roku 1955, siedząc obok Jochena Massa, byłego pilota Formuły 1 i zwycięzcy wyścigu Le Mans. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz fundacji Laureus Sport for Good Foundation. Aukcja rozpoczyna się  od kwoty 7,22 Euro, która nawiązuje do numeru startowego Stirlinga Mossa.

W samochodzie Mercedes-Benz 300 SLR z numerem startowym 722 Stirling Moss wygrał w 1955 roku „1000 mil” w nie pobitym do dnia dzisiejszego rekordowym czasie 10 godzin, 7 minut i 48 sekund. Dokładnie w tym samym legendarnym pojeździe zwycięzca aukcji odbędzie historyczną jazdę, siedząc obok Jochena Massa. Udział w słynnym wyścigu to nie tylko marzenie entuzjastów wyścigów samochodowych, ale także fascynujące przeżycie zarówno dla kierowcy, jak i publiczności.

Wspieraj sport i weź udział w aukcji. Aukcję „Mercedes-Benz Charity Drive” znajdziesz na eBay na całym świecie pod następującymi hasłami: „Mille Miglia”, „Charity Drive” i „Mercedes-Benz” oraz pod adresem http://pages.ebay.de/starsandcharity/.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W Tychach rusza produkcja silnika Grupy PSA
W Tychach rusza produkcja silnika Grupy PSA
Groupa PSA rozpoczyna w fabryce w Tychach produkcję trzycylindrowego silnika benzynowego Turbo PureTech.