mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Wysuwana podłoga bagażnika Vito i Viano

Wysuwana podłoga bagażnika Vito i Viano

Mercedes-Benz oferuje wysuwaną podłogę bagażnika (która zyskała już dużą popularność w Mercedesie Vaneo) w segmencie samochodów dostawczych Mercedes Vito oraz w linii wyposażenia Trend i Ambiente w modelu Viano.

Ciężkie i nieporęczne ładunki można poukładać poza pojazdem, na wysuniętej podłodze o wymiarach 676 mm na 1263 mm. Podłogę można wysunąć i zablokować na czas załadunku w dwóch różnych pozycjach: na długości 340 mm lub 512 mm. Blokadę można następnie zwolnić jednym ruchem ręki i wsunąć ważący do 120 kilogramów ładunek wygodnie do pojazdu, a podłogę zablokować na czas transportu.

Do zabezpieczenia przed przesuwaniem się ładunku na podłodze służy sześć rozmieszczonych w różnych miejscach uchwytów mocujących. Powierzchnia podłogi bagażnika pokryta jest zmywalnym, odpornym na obciążenia i zapobiegającym poślizgowi tworzywem sztucznym, dzięki czemu jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom. Podłoga może wytrzymywać całkowite obciążenie do 250 kg. Gdy wysuwana podłoga bagażnika nie jest już potrzebna, można ją łatwo zdemontować – wystarczy kilka prostych ruchów.

Dodatkowa opłata za ten praktyczny zestaw ułatwiający załadunek wynosi 1.700 złotych netto.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan uruchomił największą baterię słoneczną
Nissan potwierdził włączenie największej baterii dachowych paneli słonecznych w Holandii, zainstalowanej w należącym do firmy obiekcie w Amsterdamie.